Predĺženie prerušenia súťaží

na základe stanoviska č. 2 VV SSTZ zo dňa 23.03.2020 sú všetky súťaže družstiev prerušené do konca apríla! V prípade, že to dovolí situácia, odporúča dohrať ich v neskorších termínoch.

 
 
S pozdravom,
 
 
Ing. Richard Gajdoš, predseda OSTZ

Prerušenie stolnotenisových súťaží

Vážení vedúci,

na základe rozhodnutia ústredného krízového štábu SR, ktorý ZAKAZUJE usporadúvať akékoľvek športové a ďalšie podujatia na najbližších 14 dní, OSTZNZ prerušuje všetky súťaže (6.7.8. liga mužov) až do odvolania!

O ďalšom postupe bude OSTZNZ kluby ďalej informovať.

Ing. Richard Gajdoš, predseda OSTZ

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 18.kolo:  tab.6
TJ Mužla A – Lok.Šurany-Vlkas D 6:12, Rackó 2, Kurdi 1,5, Zuzula 1,5, Mikle 1 – Molda A. 4,5, Slovák T. 4,5, Polák 2, Kajanovič 1
Lok.Bánov C – ŠK Sokol Jasová A 8:10, Vanek 4,5, Šimunek J. 1,5, Mrkvica 1, Mráz 1 – Roman 3,5, Schreiner 3,5, Hurtoň 3
ŠK Tvrdošovce A – Dr.Dvory n/Ž A 14:4, Borbély 4,5, Dimun 4,5, Varga 2,5, Vincze 2, Mészáros 0,5 – Németh F. 2, Kaderábek 2
MŠO Štúrovo C – STK Strekov B 11:7, Demeter 4,5, Barus 3,5, Simon 1,5, Kostanko 1,5 – Laczkó I.3, Téglás 2, Tóth L. 2
TTC N.Zámky E – Lok.Šurany-Vlkas C 8:10, Gajdoš 3, Petrák 3, Adamička 1, Dnács 1 – Bóla 3,5, Slovák M. 3,5, Filipovič 2,5, Augustín 0,5
 Gymn.N.Zámky A – voľno
 
 
VII.liga – 17.kolo: tab.7
TTC N.Zámky F – MŠO Štúrovo D 6:12, Danczi 2,5, Cséri 1,5, Zachar 1, Cvik 1 – Szabó Fr.ml 4,5, Tóth 4,5, Matuška 3 
STK Zemné B – TJ Mužla B 13:5, Takács 3,5, Adamovics 3,5, Zifcsák 3,5, Kosík 2,5 – Mikle 4, Zuzula 1
Dr.Dvory n/Ž B – Bardoňovo/Dolný Pial A 3:15, Galla N. 1,5, galla M. 1,5, -Hajtman B. 4,5, Frajka 4,  Zifčák P. 3,5, Juhás 2
OTJ Palárikovo A – ŠK Radava A 12:6, Tomšík 3,5Hlavačka 3, Kleman 3,Mančík 2,5 – Vozárik M.3,5 , Podbehlý 2,5
 
 
 
VIII.liga – 17.kolo: tab.8
STK Radava A – STO Svodín B 16:2, Vozárik Ma. 4,5, Felvidéky 4,5, Brezánsky 3,5, Vozárik Mi. 3,5 – Racz 1, Porubský 1
Bardoňovo/Dolný Pial B – STO Svodín A 14:4, Frajka 4,5, Šelinger S.3,5, Juhás 3,5, Szabó J. 2, Trgiňa 0,5 – Rajčok 2, Božek 1, Kurcz 1
MŠO Štúrovo E – Gymn.N.Zámky B 12:6, Szabó Fr.st 4,5, Lorincz Z 3,5, Balázs Mi. 2,5, Balázs J. 1,5, – Kiss 3, Bizik 2, Nagy 1
TJ Mužla C – ŠK Radava B 16:2, Slezák 4,5, Szuchovszky 3, Árendás J.st 3,5, Szŕad 2,5, Bota 2,5 – Racko 1, Petrás 1

Výsledky okresné súžaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 17.kolo:  tab.6
Lok.Šurany-Vlkas C – TJ Mužla A 9:9, Slovák M. 2,5, Bóla 2,5, Augustín 2,5, Filipovoč 1,5 – Mikle 4, Racko 2, Zuzula 2, Kurdi 1
STK Strekov B – Gymn.N.Zámky A 8:10, Popellár 3, Tóth L. 2,5, Téglás 1,5, Laczkó 1
Dr.Dvory n/Ž A – MŠO Štúrovo C 9:9, Németh 3,5, Kaderábek 2,5, Krivánek 2,5, Nagy 0,5 – Barus 3, Kostanko 2, Szabó Fr.ml 2, Tóth L. 2
ŠK Sokol Jasová A – ŠK Tvrdošovce A 3:15, Roman 3 – Dimun 3,5, Borbély 3,5, Varga 3, Lipták 2,5, Mészáros 2,5 
Lok.Šurany-Vlkas D – Lok.Bánov C 13:5, Molda 4,5, Polák 3,5, Slovák T. 2,5, Kiripolský 2,5 – Šimunek J. 2, Poláček 2, Zajíček 1
TTC N.Zámky E – voľno
 
 
VII.liga – 16.kolo:tab.7
MŠO Štúrovo D – OTJ Palárikovo A 12:6, Matuška 4,5, Szabó Fr.ml 4,5, Tóth L. 1,5, Lorincz 1,5, – Voderadský 2, Tomšík 2, Mančík 2
ŠK Radava A – Dr.Dvory n/Ž B 12:6, Podbehlý 4,5, Vozárik Ma. 4, Melišek Mi. 2, Rodný 1,5 – Galla N.2,5, Bernáth 2,5, Galla Mi. 1
Bardoňovo/Dolný Pial A – STK Zemné B 9:9, Hajtman B. 4, Hajtman G. 2,5, Zifčák 1,5, Frajka 1 – Zifčsák 3,5, Adamovics 3, Takács 2, Nagy 0,5  
TJ Mužla B – TTC N.Zámky F 16:2, Árendáš Fr 4,5, Árendáš J.ml 4,5, Árendáš J.st 3,5, Bielokostolský 3,5 – Lovás 2
 
 
 
VIII.liga – 16.kolo:tab.8
STO Svodín B – TJ Mužla C – nehrané
ŠK Radava B –  MŠO Štúrovo E 4:14, Ivan 1, Tinák 1, Podhorský 1, Račko 1 – Balázs M. 4,5, Lorincz 4,5, Szabó Fr. st. 4,5, Balázs J. 0,5
Gymn.N.Zámky B – Bardoňovo/Dolný Pial B 8:10, Kiss T.4,5, Tóth T.2,5, Nagy 1 – Šelinger S.3,5, Trgiňa 2,5, Bútora 2, Szabó J. 2
STO Svodín A – STK Radava A –  nehrané 

Výsledky okresné súťaže

VI.liga – 16.kolo:  tab.6
TJ Mužla A – Lok.Bánov C 9:9, Kurdi 2,5, Raczko 2,5, Mikle 2, Zuzula 2 – Vanek 4,5, Kucsara 2,5, Mráz 2
ŠK Tvrdošovce A – Lok.Šurany-Vlkas D 6:12, Borbély 2,5, Lipták 2, Dimun 1, Mészáros 0,5 – Molda 4,5, Slovák T. 4,5, Kiripolský 2, Gašparík 1
MŠO Štúrovo C – ŠK Sokol Jasová A 6:12, Kostanko 2, Demeter 1,5, Barus 1,5, Lorincz 1 – Roman 4,5, Schreiner 4,5, Hurtoň 3 
Gymn.N.Zámky A – Dr.Dvory n/Ž A 10:8, Álló 4, Kuruc 2,5, Bôžik 2, Ozorák 1,5 – Krivánek 3, Haulík 2,5, Kaderábek 1,5, Németh 1
TTC N.Zámky E – STK Strekov B 4:14, Petrák 2, Ivanič 1, Kaderábek 1 – Popellár 4,5, Laczkó 3,5, Téglás 2,5, Armai 2, Danczi V. 1,5
Lok.Šurany-Vlkas C – voľno
 
 
VII.liga – 15.kolo: tab.7
TJ Mužla B – MŠO Štúrovo D 13:5, Árendás J. ml. 4,5, Mikle 4,5, Zuzula 2,5, Árendás J.st 1, Árendás Fr. 0,5 – Matuska 2, Szabó Fr. ml. 2, Lorincz 1
TTC N.Zámky F – Bardoňovo/Dolný Pial A 12:6, Kopečný 3,5, Danczi Sz. 3,5, Nagy 3,5, Danács 1,5 – Hajtman B. 3, Frajka 1, Hajtman G 1, Juhás 1
STK Zemné B –  ŠK Radava A 13:5, Takács 4,5, Adamovics 4,5, Kosik 3, Zifcsák 1 – Vozárik Ma. 2, Melišek Mi. 1,5, Podbehlý 1, Melišek Ma. 0,5
Dr.Dvory n/Ž B – OTJ Palárikovo A 1:17, Galla N. 1 – Voderadský 4,5, Mančík 4,5, Hlavačka 4,5, Tomšík 3,5
 
 
 
VIII.liga – 15.kolo: tab.8
STO Svodín A – STO Svodín B 18:0, Hinzelér 4,5, Kurcz 4,5, Božek 4,5, Rajčok 4,5
STK Radava A – Gymn.N.Zámky B 15:3, Felvidéky 4,5, Vozárik Ma. 4,5, Jamriška 3, Chudiványi 3 – Kiss 2,5, Tóth T. 0,5
Bardoňovo/Dolný Pial B – ŠK Radava B 11:7, Szabó J. 3,5, Šelinger Silv. 3,5, Trgiňa 2,5, Bútora 1,5 – Jurík 4, Vozarik Sam. 2, Ivan 1
MŠO Štúrovo E – TJ Mužla C 7:11, Lorincz 2,5, Szabó fr.st 1,5, Balázs Mi. 1, Balázs J. 1 – Mikle 4,5, Slezák 2, Bota 2 Hajtman M. 2, Árendás J. st 0,5

Výsledky Okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 15.kolo:  tab.6
STK Strekov B – Lok.Šurany-Vlkas C 7:11, Laczkó 2, Téglás 2, Popellár 2, tóth L. 1 – Slovák M. 4,5, Filipovič 2,5 Bóla 2,5 Černák 1,5
Dr.Dvory n/Ž A – TTC N.Zámky E 4:14, Krivánek 2, Németh 1, Nagy M. 1 – Kopečný D.4,5, Višňovská 4,5, Petrák 3,5, Nagy 1,5
ŠK Sokol Jasová A – Gymn.N.Zámky A 6:12, Schreiner 2,5, Hurtoň 2,5 Kečkéš 1 – Kuruc 4, Alló 3,5, Rácek 3,5, Bôžik 1
Lok.Šurany-Vlkas D – MŠO Štúrovo C 14:4, Molda A. 4,5, Kiripolský 4,5, Slovák T. 2,5, Ppolák 2,5 – Barus 1, Simon 1, Demeter 1, Kostanko 1
Lok.Bánov C – ŠK Tvrdošovce A 8:10, Zajíček 3,5, Vanek 2,5, Poláček 1,5, Mráz 0,5 – Lipták 4, Borbély 3, Dimun 2, Varga 1
TJ Mužla A –  voľno
 
VII a VIII voľno

Informácia o pokračovaní okresných súťaží:

6.liga pokračuje klasicky podľa rozpisu súťaze na pinci.

7. a 8. liga – vyžrebovanie súťaží bude do konca týždna (2.2.) na pinci a súťaž bude pokračovať nasledujúci víkend 7.-9.2. 2020

POZOR : MŠO Štúrovo bude mať zmenu hracieho dňa domácich zápasov , skontrolujte si to na pinci po vyžrebovaní

Výsledky Okresné súťaže 14.kolo

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 14.kolo:  tab.6
TJ Mužla A – ŠK Tvrdošovce A 7:11, Mikle 2,5, Racko 2, Zuzula 1,5, Kurdi 1 – Lipták 4,5, Borbély 4, Dimun 2,5
MŠO Štúrovo C – Lok.Bánov C 9:9, Simon 2,5, Kostanko 2,5, Barus 2, Demeter 2 – Zajíček 4,5, Kučara 2,5, Mráz 2
Gymn.N.Zámky A – Lok.Šurany-Vlkas D 4:14, Rácek 1, Álló 1, Ozorák 1, Kuruc 1 – Molda A. 4,5, Slovák T.4,5, Kiripolský Fr.4,5, Gašparík 0,5 
TTC N.Zámky E – ŠK Sokol Jasová A 14:4, Petrák 4,5, Gróf N. 3,5, Gajdoš 3,5, Kopečný 2,5 – Roman 3, Hurtoň 1
Lok.Šurany-Vlkas C – Dr.Dvory n/Ž A 17:1, ˇČernák 4,5, Slovák 4,5, Bóla 4,5, Filipovič 3,5 – Kaderábek 1
STK Strekov B – voľno
 
 
VII.liga – 14.kolo: tab.7
Dr.Dvory n/Ž B – TJ Mužla B 1:17, Galla 1 – Mikle 4,5, Árendáš Fr. 4,5, Zuzula 4, Árendáš J.ml. 3,5 Árendáš J.0,5 
STK Zemné B – MŠO Štúrovo D 14:4, Takács 4,5, Zifcsák 4, Adamovics 3,5, Nagy L. 2 – Lorincz 1,5, Szabó Fr.ml. 1,5, Tóth L. 1
Bardoňovo/Dolný Pial A – ŠK Radava A 8:10, Hajtman B. 3, hajtman G. 3, Zifčák 1, Juhás 1 – Melišek MI. 2,5, Melišek Ma.2,5, Vozárik Ma.2,5, Podbehlý 2,5
TTC N.Zámky F – OTJ Palárikovo A 5:13, Nagy 3, Adamička 1, Danács 1 – Voderadský 4,5, Hlavačka 3,5, Tomšík 2,5, Mančík 2,5
 
 
 
VIII.liga – 14.kolo:tab.8
TJ Mužla C – Gymn.N.Zámky B 15:3, Hajtman M. 4,5, Bota 3,5, Slezák M. 3,5, Szuchovszky T 3, Szorád A. 0,5 – Tóth K. 2, Nagy 1
MŠO Štúrovo E –  STO Svodín B 18:0, Lorincz Z. 4,5, Balázs M. 4,5, Szabó F. 4,5, Balázs J. 4,5
STK Radava A – Bardoňovo/Dolný Pial B 13:5, Vozárik Mi. 4,5, Vozárik Ma. 4,5, Brezánsky 4 – Mésároš 1,5, Szabó 1,5, Trgiňa 1, Šelinger 1
STO Svodín A – ŠK Radava B 17:1, Hinzellér 4,5, Kurcz 4,5, Božek 4,5, Csókas 3,5 – Petráš 1

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 13.kolo:  tab.6
STK Strekov B – TJ Mužla A 8:10, Téglás 3,5, Tóth L.2,5, Laczkó I.2, – Mikle 3, Árendáš J. ml. 2,5, Zuzula 2,5, Racko 2, 
ŠK Sokol Jasová A – Lok.Šurany-Vlkas C 9:9, Roman 4,5, Hurtoň 4,5 – Černák 2,5, Augustín 2,5, Veis 2, buranský 2
Lok.Šurany-Vlkas D – TTC N.Zámky E 14:4, Molda A.3,5, Kiripolský Fr. 3,5, Kajanovič 3,5, Polák 2, Gašparík 1,5 – Petrák 4
Lok.Bánov C – Gymn.N.Zámky A 15:3, Vanek 3, Šimunek B.2, Zajíček 3, Poláček 2,  5xWO – Ozorák 2,5, Kuruc 0,5
ŠK Tvrdošovce A – MŠO Štúrovo C 15:3, Borbély 4,5, Dimun 4, Lipták 3, Varga 1, Mészáros 0,5 – Barus 1, Demeter 1, Jávor 1, Mészáros 1, Simon 0,5, Kostanko 0,5
Dr.Dvory n/Ž A – voľno
 
OTJ Palárikovo A – Dr.Dvory n/Ž B 14:4, Kleman 4,5, Mančík 3,5, Hlavačka 3,5, Tomšík 2,5, – Galla N. 3, Vrbický 1
ŠK Radava A – TTC N.Zámky F 16:2, Vozárik Ma. 4,5, Melišek Ma.4,5, Melišek Mi. 4,5, Podbehlý 2,5 – Kaderábek 1, Ozorák Martin 1
MŠO Štúrovo D – Bardoňovo/Dolný Pial A 11:7, Szabó Fr.ml 3,5Tóth L. Lorincz Z.2,5, Matuska 2 – Hajtman G.3,5, Hajtman B.3, Zifčák 0,5
TJ Mužla B – STK Zemné B 8:10, Mikle 4, Zuzula 2, Árendáš Fr.1,5, Bielokostolský 0,5 – Zifcsák 3,5, Kosík 3, Takács 2,5, Bombicz T. 1
 
 
 
VIII.liga – 13.kolo: tab.8
ŠK Radava B – TJ Mužla C 2:16, Rodný 1, Chudiváni 1 – Slezák 4,5, Bota 4,5, Árendáš J.st 4,5, Szorad 2,5
Bardoňovo/Dolný Pial B – STO Svodín A odložené
 STO Svodín B – STK Radava A – 0:18
Gymn.N.Zámky B – MŠO Štúrovo E 5:13, Kiss 2, Tóth K.2, Bíró 1 – Szabó Fr.st 4,5, Balázs M. 4,5, Balázs J. 2,5, Kiss Korn. 1,5

Novoročný turnaj v Dolnom Piali

Dňa 11. januára 2020 v Dolnom Piali vedenie klubu Bardoňovo/Dolný Pial zorganizoval Novoročný turnaj pre neregistrovaných hráčov, na ktorom sa zúčastnilo 34 aktívnych športovcov. Hlavnému organizátorovi Bélovi Hajtmanovi bol nápomocný po organizačnej stránke aj podpredseda OSTZ NZ Ladislav Popellár. Turnaj oficiálne otvorili riaditeľka školy a starosta obce Dolný Pial.
Víťazstvo si vybojoval a pekný putovný pohár získal Peter Lipták. Po skončení turnaja si účastníci pozreli majstrovský zápas medzi domácim
klubom Bardoňovo/Dolný Pial a Mužla B.