Výsledky okresné súťaže 6.kolo

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 6.kolo: tab.6
TJ Mužla A – Lok.Šurany-Vlkas C 10:8, Rackó 3,5, Kurdi 2,5, Mikle 2, Zuzula 2 – Slovák m. 4,5, Bola 3, Filipovič 0,5
Gymn.N.Zámky A – STK Strekov B 11:7, Kopecký 3,5, Ozorák 3,5, Álló 2,5, Rácek 1,5 – T’th L 4, Téglás 2, Popellár 1
MŠO Štúrovo C – Dr.Dvory n/Ž A 10:8, Demeter 4,5, Barus 3,5, Kostanko 1,5, Simon 0,5 – Kaderábek 3, Csongrády 2, Németh 2, Krivánek 1
ŠK Tvrdošovce A – ŠK Sokol Jasová A 15:3, Dimun 4,5, Borbély 4,5, Varga 3,5, Lipták M. 1,5 – Roman 2, Schreiner 1
Lok.Bánov C – Lok.Šurany-Vlkas D 7:11, Poláček 3, Vanek 2, Zajíček 2 – Slovák T.4,5, Molda A. 3,5, Gašparík 1,5, Kiripolský 1, Polák 0,5 
TTC N.Zámky E – voľno
VII.liga – 6.kolo: tab.7
Dr.Dvory n/Ž B – OTJ Palárikovo A 7:11, Németh 3,5, Galla 2,5, Bernáth D. 1 – Voderadský 4,5, Kleman 3, Hlavačka 2,5, Hegedus 1
TTC N.Zámky F – ŠK Radava A 14:4, Višňovská 4,5, Kopečný 4,5, Nagy 3,5, Adamička 1,5 – Podbehlý 2, Melišek Ma.1, Vozárik Ma. 2
Bardoňovo/Dolný Pial A – MŠO Štúrovo D 12:6, Hajtman G. 4, Zifčák P. 3,5, Hajtman B. 3, Mesáros Ľ. 1,5 – Matuska 2,5, Tóth L. 1,5,Lorinz Z. 1,5,  Szabó Fr.st. 1
STK Zemné B – TJ Mužla B 11:7, Adamovics 4, Zifcsák 3, Kosík 2, Takács T. 2 – Mikle G. 3,5, Árendáš J.ml 1,5, Zuzula 1, Árenáš Fr. 0,5 
 
 
 
VIII.liga – 6.kolo: tab.8
TJ Mužla C – ŠK Radava B 16:2, Slezák 4,5, Szorád 3,5, Berecz 3,5, Bota 2,5 – Petrás 1, Tinák 1
STO Svodín A  – Bardoňovo/Dolný Pial B 10:8, Božek 4, Hinzeller 2, Kurcz 2, Csókás 2 – Šelinger Sil. 3,5, Szabó J. 2,5, 
STK Radava A – STO Svodín B – ODLOŽENÉ
MŠO Štúrovo E – Gymn.N.Zámky B 11:7, Lorincz Z. 3,5, Szabó Fr.ml. 3,5, Balázs m. 2,5, balázs J. 1,5 – Tóth T. 3, Kiss 3, Biro a . 1 

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 2.kolo: tab.6
TJ Mužla A – STK Strekov B 7:11, Mikle G 2,5, Zuzula 2, Kurdi 2, Kemény0,5 – Tóth L. 4, Laczkó I. 3,5, Popellár 2,5 ,Téglás 1, 
Lok.Šurany-Vlkas C – ŠK Sokol Jasová A 12:6, Buranský 3,5, Černák M. 3, Filipovič 2,5, Bóla 2, Dzíbela 1, – Roman 4,5, Schreiner 1,5
TTC N.Zámky E – Lok.Šurany-Vlkas D 7:11, Višňovská 3, Gajdoš 2, Kopečný 1, Nagy 1 – Slovák T. 4,5, Molda A. 3,5, Slovák M. 2,5, Polák 0,5 
Gymn.N.Zámky A – Lok.Bánov C 9:9, Állo 3,5, Božík J,ml. 3,5, Kuruc 2 – Poláček 3,5, Zajíček 2,5, Kucsara 2
MŠO Štúrovo C – ŠK Tvrdošovce A 6:12, Barus 2, Demeter 2, Simon 1, Szabó Fr.ml. 1 – Dimun 4,5, Borbély 4,5, Varga L.1,5, Jávor 1, Mészáros L.0,5 
Dr.Dvory n/Ž A  – voľno
VII.liga – 2.kolo: tab.7
Dr.Dvory n/Ž B – MŠO Štúrovo D 6:12, Németh FR.4,5, Nagy M.1,5 – Tóth L.3,5, Matuška 3,5, Lőrincz Z. 3, Szabó 2
ŠK Radava A – TJ Mužla B 0:18, Mikle 4,5, Árendáš J.ml. 4,5, Zuzula 4,5, Árendáš F.4,5
OTJ Palárikovo A – STK Zemné B 2:16, Voderacký 2 – Adamovics 4,5, Bombicz Cs.4,5, Zifcsák R.3,5, Kosik 3,5
TTC N.Zámky F –  Bardoňovo/Dolný Pial A 3:15, Adamička 2,5, Gr’f A. 0,5 – Hajtman G.4, Šelinger 3,5, Žifčák P.3,ť, Hajtman B. 3
VIII.liga 2.kolo: 
TJ Mužla B – STO Svodín B 16:2, Bota 4,5, Hajtman M. 4,5, Szuchovsky 3,5, Árendáš J.st 2,5, 
Bardoňovo/Dolný Pial B – Gymn.N.Zámky B 10:8, Barcík 3,5, Lantai 3,5, Szabó J. 2, Ivan 1,  – Tóth T.3,5, Kiss 3, Tóth K.1,5
ŠK Radava B – MŠO Štúrovo E 3:15, Tinák 1, Račko 1, Vozárik S. 1 – Balázs M. 4,5, Lorincz Z.4,5, Szabó Fr.st 4,5, Balázs J.1,5
STO Svodín A – STK Radava A 5:13, Kurcz 2,5, Hinzellér 1,5, Rajčok 1 – Vozárik Mar.3,5, Vozárik Mich.3,5, Brezansky 3, Felvidéki 3

 

„Outdoor stolný tenis v Strekove“.

Projekt bol realizovaný finančnou podporou Nitrianskeho samosprávneho kraja ako aj Obce Strekov.
Stôl sa nachádza v areáli Fitparku na Blatnej ulici oproti obecnému domu a je k dispozícii každému pingpong chtivému návštevníkovi.


Stolnotenisový turnaj 6 družstiev v Strekove

Dňa 8.6.2019 sa organizoval stolnotenisový turnaj 6 družstiev v Strekove
Turnaj mal názov:
Spopularizovanie stolného tenisu a našej obce ako aj prehlbovanie existujúcich športových priateľstiev v našom regióne.
Na turnaji sa zúčastnili trojčlenné družstvá s možnosťou striedania: Zemné, Štúrovo, Chotín, Bešeňov a Strekov (2 družstvá).
Turnaj vyhralo mužstvo zo Štúrova v zložení: Molnár Viktor, Treindl Ádám a Csernák Attila, vo finále porazili „A“ mužstvo Strekova v zložení:
Laczkó Bálint, Tóth Ladislav a Popellár Oliver, ktorý bol vyhlásený ako najúspešnejší hráč turnaja.

 

3., 4. a 5.liga konečné tabuľky

3. LIGA

o 10. – 11. miesto: Nitra 08 – Žirany 9:2
Pupík a O. Papírnik 3, Ács 2, Magušín 1 – Macho a Halmešová 1

 

Konečné poradie:

1. Rybník B – postup 2. liga

2. Topoľčany
3. Bánov
4. N. Baňa/Podl.

5. Šahy/V. Turovce 6. Čab
7. ŠOG Nitra B
8. Trnovec B

9. Levice
10. Nitra 08 ???
11. Žirany ???
12. Raksit Nitra – zostup 4. liga A

Do súťaže postupujú Žitavany a Pok. Komárno.

V prípade zostupu Ludaníc alebo Zl. Moraviec zostupujú aj Žirany.
V prípade zostupu aj Ludaníc aj Zl. Moravieczostupuje aj Nitra 08.

page1image8480page1image8640

4. LIGA sk. A

o 6. – 7. miesto: Jacovce – Zl. Moravce B 9:6

Török 4, Goga a Slovák st. 2, Gunišová 1 – Kováč ml. 3, J. Valkovič 2, Zlatňanský ml. 1Podrobnosti Konečné poradie:

 1. Žitavany A – postup 3. liga

2. Domino ŠOG Nitra

3. Čab B
4. ŠOG Nitra C
5. Nitra 08 B
6. Jacovce   ???
7. Zl. Moravce B – zostup 5. liga stred
8. Žitavany B  – zostup 5. liga stred

 Do súťaţe zostupuje Raksit Nitra.

Postup: Lehota (5. sever) a Neverice (5. stred)

V prípade zostupu Žirian z 3. ligy – kvalifikácia víťazov 5. líg Lehota a Neverice.

V prípade zostupu aj Nitry 08 z 3. ligy – kvalifik. medzi Jacovcami, Lehotou a Nevericami.

4. LIGA sk. B

Do súťaže nezostupuje nikto.
Do súťaže postupujú N. Zámky C a N. Zámky D.

page1image19760page1image19920

Konečné poradie:

1. Pok. Komárno – postup 3. liga

2. N. Baňa/Podl. B

3. Bánov B
4. Rybník C
5. Levice B
6. Štúrovo
7. Močenok
8. Šurany – zostup 5. liga juh

5. LIGA juh

o 6. – 7. miesto: Strekov – Chotín 9:5
Polák a O. Popellár 4, B. Laczkó 1 – Szikonya a Való 2, Sánta 1

1. N. Zámky C  postup 4.liga B
2. N. Zámky D postup 4.liga B
3. Zemné/Komoča
4. Bešeňov
5. Gymn. vjm N. Zámky

6. Strekov
7. Chotín – zostup MO KN
8. Šurany B – zostup MO NZ

Do súťaže zostupujú Šurany.

Do súťaže postupujú z MO:

NZ – Maňa

KN – Kolárovo

SA – Trnovec C