Informácia o pokračovaní okresných súťaží:

6.liga pokračuje klasicky podľa rozpisu súťaze na pinci.

7. a 8. liga – vyžrebovanie súťaží bude do konca týždna (2.2.) na pinci a súťaž bude pokračovať nasledujúci víkend 7.-9.2. 2020

POZOR : MŠO Štúrovo bude mať zmenu hracieho dňa domácich zápasov , skontrolujte si to na pinci po vyžrebovaní

Výsledky Okresné súťaže 14.kolo

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 14.kolo:  tab.6
TJ Mužla A – ŠK Tvrdošovce A 7:11, Mikle 2,5, Racko 2, Zuzula 1,5, Kurdi 1 – Lipták 4,5, Borbély 4, Dimun 2,5
MŠO Štúrovo C – Lok.Bánov C 9:9, Simon 2,5, Kostanko 2,5, Barus 2, Demeter 2 – Zajíček 4,5, Kučara 2,5, Mráz 2
Gymn.N.Zámky A – Lok.Šurany-Vlkas D 4:14, Rácek 1, Álló 1, Ozorák 1, Kuruc 1 – Molda A. 4,5, Slovák T.4,5, Kiripolský Fr.4,5, Gašparík 0,5 
TTC N.Zámky E – ŠK Sokol Jasová A 14:4, Petrák 4,5, Gróf N. 3,5, Gajdoš 3,5, Kopečný 2,5 – Roman 3, Hurtoň 1
Lok.Šurany-Vlkas C – Dr.Dvory n/Ž A 17:1, ˇČernák 4,5, Slovák 4,5, Bóla 4,5, Filipovič 3,5 – Kaderábek 1
STK Strekov B – voľno
 
 
VII.liga – 14.kolo: tab.7
Dr.Dvory n/Ž B – TJ Mužla B 1:17, Galla 1 – Mikle 4,5, Árendáš Fr. 4,5, Zuzula 4, Árendáš J.ml. 3,5 Árendáš J.0,5 
STK Zemné B – MŠO Štúrovo D 14:4, Takács 4,5, Zifcsák 4, Adamovics 3,5, Nagy L. 2 – Lorincz 1,5, Szabó Fr.ml. 1,5, Tóth L. 1
Bardoňovo/Dolný Pial A – ŠK Radava A 8:10, Hajtman B. 3, hajtman G. 3, Zifčák 1, Juhás 1 – Melišek MI. 2,5, Melišek Ma.2,5, Vozárik Ma.2,5, Podbehlý 2,5
TTC N.Zámky F – OTJ Palárikovo A 5:13, Nagy 3, Adamička 1, Danács 1 – Voderadský 4,5, Hlavačka 3,5, Tomšík 2,5, Mančík 2,5
 
 
 
VIII.liga – 14.kolo:tab.8
TJ Mužla C – Gymn.N.Zámky B 15:3, Hajtman M. 4,5, Bota 3,5, Slezák M. 3,5, Szuchovszky T 3, Szorád A. 0,5 – Tóth K. 2, Nagy 1
MŠO Štúrovo E –  STO Svodín B 18:0, Lorincz Z. 4,5, Balázs M. 4,5, Szabó F. 4,5, Balázs J. 4,5
STK Radava A – Bardoňovo/Dolný Pial B 13:5, Vozárik Mi. 4,5, Vozárik Ma. 4,5, Brezánsky 4 – Mésároš 1,5, Szabó 1,5, Trgiňa 1, Šelinger 1
STO Svodín A – ŠK Radava B 17:1, Hinzellér 4,5, Kurcz 4,5, Božek 4,5, Csókas 3,5 – Petráš 1

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 13.kolo:  tab.6
STK Strekov B – TJ Mužla A 8:10, Téglás 3,5, Tóth L.2,5, Laczkó I.2, – Mikle 3, Árendáš J. ml. 2,5, Zuzula 2,5, Racko 2, 
ŠK Sokol Jasová A – Lok.Šurany-Vlkas C 9:9, Roman 4,5, Hurtoň 4,5 – Černák 2,5, Augustín 2,5, Veis 2, buranský 2
Lok.Šurany-Vlkas D – TTC N.Zámky E 14:4, Molda A.3,5, Kiripolský Fr. 3,5, Kajanovič 3,5, Polák 2, Gašparík 1,5 – Petrák 4
Lok.Bánov C – Gymn.N.Zámky A 15:3, Vanek 3, Šimunek B.2, Zajíček 3, Poláček 2,  5xWO – Ozorák 2,5, Kuruc 0,5
ŠK Tvrdošovce A – MŠO Štúrovo C 15:3, Borbély 4,5, Dimun 4, Lipták 3, Varga 1, Mészáros 0,5 – Barus 1, Demeter 1, Jávor 1, Mészáros 1, Simon 0,5, Kostanko 0,5
Dr.Dvory n/Ž A – voľno
 
OTJ Palárikovo A – Dr.Dvory n/Ž B 14:4, Kleman 4,5, Mančík 3,5, Hlavačka 3,5, Tomšík 2,5, – Galla N. 3, Vrbický 1
ŠK Radava A – TTC N.Zámky F 16:2, Vozárik Ma. 4,5, Melišek Ma.4,5, Melišek Mi. 4,5, Podbehlý 2,5 – Kaderábek 1, Ozorák Martin 1
MŠO Štúrovo D – Bardoňovo/Dolný Pial A 11:7, Szabó Fr.ml 3,5Tóth L. Lorincz Z.2,5, Matuska 2 – Hajtman G.3,5, Hajtman B.3, Zifčák 0,5
TJ Mužla B – STK Zemné B 8:10, Mikle 4, Zuzula 2, Árendáš Fr.1,5, Bielokostolský 0,5 – Zifcsák 3,5, Kosík 3, Takács 2,5, Bombicz T. 1
 
 
 
VIII.liga – 13.kolo: tab.8
ŠK Radava B – TJ Mužla C 2:16, Rodný 1, Chudiváni 1 – Slezák 4,5, Bota 4,5, Árendáš J.st 4,5, Szorad 2,5
Bardoňovo/Dolný Pial B – STO Svodín A odložené
 STO Svodín B – STK Radava A – 0:18
Gymn.N.Zámky B – MŠO Štúrovo E 5:13, Kiss 2, Tóth K.2, Bíró 1 – Szabó Fr.st 4,5, Balázs M. 4,5, Balázs J. 2,5, Kiss Korn. 1,5

Novoročný turnaj v Dolnom Piali

Dňa 11. januára 2020 v Dolnom Piali vedenie klubu Bardoňovo/Dolný Pial zorganizoval Novoročný turnaj pre neregistrovaných hráčov, na ktorom sa zúčastnilo 34 aktívnych športovcov. Hlavnému organizátorovi Bélovi Hajtmanovi bol nápomocný po organizačnej stránke aj podpredseda OSTZ NZ Ladislav Popellár. Turnaj oficiálne otvorili riaditeľka školy a starosta obce Dolný Pial.
Víťazstvo si vybojoval a pekný putovný pohár získal Peter Lipták. Po skončení turnaja si účastníci pozreli majstrovský zápas medzi domácim
klubom Bardoňovo/Dolný Pial a Mužla B.

 

Výsledky MO 12.kolo

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 12.kolo:  tab.6
TJ Mužla A – MŠO Štúrovo C 12:6, Zuzula 4, Mikle 3,5, Racko 3,5, Kurdi 1 – Simon 2,5, Demeter 2, Barus 1, Kostanko 0,5
Gymn.N.Zámky A – ŠK Tvrdošovce A 2:16, Álló 1,5, Rácek 0,5 – Borbély 4,5, Lipták 4, Dimun 4, Varga 2, Jávor 1, Meszáros 0,5 
TTC N.Zámky E – Lok.Bánov C 1:17, Petrák 1 – Polcek 4,5, Zajíček 4,5, Vanek 4,5, Kucsara 3,5 
Lok.Šurany-Vlkas C – Lok.Šurany-Vlkas D 9:9, Filipovič 2,5, Buranský 2,5, Augustín 2, Benko 2 – Molda A.4,5, Slovák T.4,5
STK Strekov B – Dr.Dvory n/Ž A 9:9, Tóth L.3,5, Téglás 2,5, Laczkó 2 – Kaderábek 3,5, Krivánek 3, Németh 2, Nagy 0,5
ŠK Sokol Jasová A –  voľno
 
 
VII.liga – 12.kolo: tab.7
Dr.Dvory n/Ž B – STK Zemné B 2:16, Galla 2, Bernáth 1 – takács T.4,5, Adamovics 4,5, Kosík 4,5, Nagy L. 2,5
Bardoňovo/Dolný Pial A – TJ Mužla B 4:14, Hajtman B. 1,5, Hajtman G. 1,5 Hitka V.0,5, Zifčák 0,5 – Mikle 4, Árendáš Fr.4, Árendáš j.ml 3, zuzula 3
TTC N.Zámky F – MŠO Štúrovo D 7:11, Kopečný 4,5, Nagy 1,5, Danács 0,5, Ivanič 0,5 – Matuška 3, Szabó Fr.ml 3, Lorincz 3, Szabó Fr.st 2
OTJ Palárikovo A – ŠK Radava A 7:11, Voderadský 3,5,  Tomšík 2, Mančík 1, Hlavačka 0,5 – Melišek Mi.3,5, Melišek Ma. 3,5, Vozárik Marek 2, Podbehlý 2
 
 
 
VIII.liga – 12.kolo: tab.8
TJ Mužla C – MŠO Štúrovo E 11:7, Mikle 3,5, Árendáš j.st 3,5, Bota 2,5, Hajtman M.1,5 – Lorincz Z.4, Balázs J. 1, Balázs M.1, Szabó 1
STK Radava A – Gymn.N.Zámky B 17:1, Frisrich 4,5, Brezánsky 4,5, Felvidéky 2,5, Vozárik Ma. 1,5 – Kiss 1
STO Svodín A – STO Svodín B 18:0 , Hinzelér 4,5, Kurcz 4,5, Božek 4,5, Csókás 4,5, 
ŠK Radava B – Bardoňovo/Dolný Pial B 4:14, Račko 2, Petráš 2 – Šelinger 4,5, Mesároš L. 4,5, Trgiňa 2,5, Bútora 2,5

Výsledky MO mládež

Majstrovstvá okresu mládeže sa konali v nedelu 5.1.2020 v stolnotenisovej hale .
kategória Dorast:   1. France Roman – TTC N.Zámky
                                     2. Csermák Alexander – TTC N.Zámky
                                     3. Danács Radovan – TTC N.Zámky
                                     3. Szabó František – MŠO Štúrovo
IMG_1247.jpeg
kategória Starší žiaci : 1.France Roman – TTC N.Zámky
                                            2. Kopečný Daniel – TTC N.Zámky
                                            3. Ivanič Ján – TTC N.Zámky
                                            3. Nagy Tomáš – TTC N.Zámky
IMG_1250.jpeg
kategória Mladší žiaci:  1. Kopečný Daniel – TTC N.Zámky
                                              2. Cséry Jakub – TTC N.Zámky
                                              3. Poláková Ema – TTC N.Zámky
                                              3. Kaňák Vojtech – TTC N.Zámky