Majstrovstvá okresu – mládež 2019

Dňa 17.4.2019 sa v stolnotenisovej hale TTC N.Zámky uskutočnili majstrovstvá okresu mládeže za rok 2019 . Turnaja sa zúčastnilo 28 hráčov z okresu N.Zámky. MŠO Štúrovo – 5 hráčov, STO Svodín –  8 hráčov, STK Strekov – 1 hráč, TTC N.Zámky – 14 hráčov.

Pódiové umiestnenia sú nasledovne :

 

 

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 22.kolo:

STK Bardoňovo A – Družst. Dvory n/Ž A 8:10, Hitka V. 3,5 Hitka M. 2,5, Hajtman G. 2 – Krivánek Z. 3, Csongrády P. 2,5, Kaderábek R. 2,5, Galla N. 2

Sokol Jasová A – MŠO Štúrovo B 5:13, Röman K. 3 , Schreiner Z. 2 – Treindl 4,5, Bahik J. 3,5 , Kostanko 2,5, Hubač 2,5

ŠK Tvrdošovce A – STK Strekov 12:6 Borbély T. 4,5, Varga L. 2,5, Lipták M. 2,5, Mészáros L 1,5, Matúš D. 1 – Popellár L. 3, Laczkó B. 3

Lok. Bánov C – STK Maňa A 5:13, Miček J. 3, Poláček M. 1, Zajíček I. 1 – Kiripolský M. 4,5, Molda A. 3,5, Kiripolský F. 2,5, Molda J. 2,5

TJ Mužla A – TTC N.Zámky E 9:9, Kurdi 3,5, Racko 2,5, Páldi 1,5, Árenáš J.ml. 0,5 – Daráž 4, Kopečný 3, Rácek 2

Gymn. N.Zámky B – voľno

 

VII.liga – 22.kolo:

STO Svodín A – TJ Mužla C 2:16, Kurcz L. 1,Csókas F. 1 – Árendáš J. ml. 4,5, Bota K. 4,5, Árendáš J. st. 2,5, Vargs A. 2, Hajtman M. 1,5

MŠO Štúrovo C – Družst. Pribeta A 13:5, Demeter P. 3,5, Tóth I. 3,5, Kostanko L. 3, Barus I. 3 – Uzsák A. 4,5, Herda J. ml. 0,5

ŠK Vlkas B – ŠK Radava A 12:6, Slovák T. 4,5, Gašparík A. 4, Polák K. 2,5, Slovák M. 1 – Melišek Ma. 4,5, Vozárik M. 4,5, Podbehlý O. 3,5, Melišek Mi. 2,5

Zemné/Komoča B – OTJ Palárikovo A 9:9, Bombicz Cs. 4,5, Adamovics P. 4,5 – Šimo-Svrček R. 2,5, Mančík I. 2, Hlavačka M. 2, Šiška P. 1,5, Tomšík P.1

Družst. Dvory n/Ž B – TTC N.Zámky F 11:7, Galla N. 3,5, Németh F. 3, Nagy M. 2,5, Kaderábek R. 2 – Šimunek B. 4, Adamička D. 2,5, Nagy T. 0,5

TJ Mužla B – voľno

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 21.kolo: tab.6
STK Maňa A – TJ Mužla A 16:2, Molda A. 4,5, Kiripolský Fr.4,5, Molda J.3,5, Kiripolský Mi.2,5, Kajanovič 1 – Racko 1, Zuzula 1
STK Strekov B – Lok.Bánov C 7:11, Laczkó B.3,5, Téglás 1,5, Popellár 1, Danczi V.1 – Mráz 4,5, Poláček 3, Kucsara 2,5, Šimunek J.1
MŠO Štúrovo B – ŠK Tvrdošovce A 12:6, Bahík 3,5, Tóth 3, Hubač 3, Olveckź 2,5 – Borbély 4,5, Lipták 1, Mészáros 0,5
Dr.Dvory n/Ž A – ŠK Sokol Jasová A 10:8, Krivánek 3,5, Kaderábek R.3,5, Csongrády 2,5, Pukanec 1 – Roman 4,5, Schreiner 2,5, Kečkéš 1
Gymn.N.Zámky B – STK Bardoňovo A 16:2, Kollár 4,5,Kuruc 4,5, Álló 3,5, Kopecký 3,5, – Hajtman B.1, Hajtman G.1
TTC N.Zámky E – voľno

 

VII.liga – 21.kolo: tab.7
OTJ Palárikovo A – Dr.Dvory n/Ž B 11:7, Paulenka 4,5, Hlavačka 2,5, Šimo S.R. 2, Mančík 2 – Galla N.3,5, Németh 3, Nagy M. 0,5
STK Zemné/KH Komoča B – ŠK Radava A 5:13, Bombicz Cs.4, Jóba I.1 – Melišek Mi.3,5, Vozárik Ma.3,5, Podbehlý 3,5, Melišek Ma.2,5
Dr.Pribeta A – ŠK Vlkas B 7:11, Habara 2, Uzsák A.2, Kántor 1,5, Káploczky 1,5 – Slovák T.4,5, Mészároš I.3, Pol=ak 2,5, Gašparík 1,5
TJ Mužla C – MŠO Štúrovo C 4:14, Arendáš J.ml. 2, Hajtman M.1, Varga 1 – Kostanko 4,5, Barus 4,5, Simon 2,5, Szabó Fr.ml 2,5
TJ Mužla B – STO Svodín A 17:1, Árendáš Fr. 4,5, Zuzula 4,5, Bielokosztolský 4,5, Berecz L.3,5 – Hinzellér 1
TTC N.Zámky F – voľno

 

VIII.liga – 20.kolo:
Dr.Dvory n/Ž C – OSTK Radava A 0:18, – Jamriško 4,5, Fridrich 4,5, Vozárik Ma.4,5, Felvidéky
Dr.Pribeta B – MŠO Štúrovo E 4:14, Uzsák V.4,5, Lengyel 3,5, Čacho 3, Herda J.ml.2,5, Herda J.st 1,5 – Szabó Fr.ml 3,5 , Lorincz B.0,5
MŠO Štúrovo D – STK Bardoňovo B 14:4, Demeter 4, Lorincz Z.3,5, Tóth L.3,5, Matuška

KONEČNÁ TABUĽKA 8.LIGA

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 20.kolo:tab.6
Gymn.N.Zámky B – ŠK Sokol Jasová A 10:8, Álló 3, Kollár 3, Kuruc 2, Kopecký 2 – Roman 4,5, Kečkéš 2,5, Schreiner 0,5, Ambrozai 0,5
ŠK Tvrdošovce A – Dr.Dvory n/Ž A 9:9, Borbély 4,5, Lipták 1,5, Varga 1,5, Dimun 1,5 – Csongrády 3, Haulík 3, Krivánek 3
Lok.Bánov C – MŠO Štúrovo B 4:14, Zajíček 3, Poláček 1, – Bahík 4,5, Hubač 3,5, Olvecký 3,5, Tóth I.2,5
TJ Mužla A – STK Strekov B 12:6, Kurdi 3,5, Kemény 3,5, Zuzula 2,5, Racko 2, Árendáš J.ml. 0,5 – Laczkó B.4, Laczkó I. 1, Popellár 1
TTC N.Zámky E – STK Maňa A 4:14, Petrák 2, Kopečný 1, Nagy T.1 – Molda A.4,5, Kiripolský Fr.3,5, Molda J.3,5, Kiripolský Mi.2,5
STK Bardoňovo A – voľno

 

VII.liga – 20.kolo: tab.7
MŠO Štúrovo C – TJ Mužla B 12:6, Simon 3,5, Demeter 3,5, Barus 2,5, Kostanko 2,5 – Bielokostolszký 2, Zuzula 2, Berecz 1, Árendás Fr.1
ŠK Vlkas B – TJ Mužla C 15:3, Slovák T. 4,5, Gašparík 4,5, Polák 2,5, Hrabkovský 2, Mészáros I.1,5 – Árendáš J.ml. 2, Árendáš J.st 1
Dr.Pribeta A – STK Zemné/KH Komoča B 13:5, Uzsák A.4,5, Káplocky 4,Habara 2,5, Kántor 2, – Takács 2,5, Nagy L.1,5 Jóba 1
Dr.Dvory n/Ž B – ŠK Radava A 9:9, Németh 3, Nagy 3, Galla 2, Porubský 1 – Melišek Mi.3,5, Podbehlý 3,5, Vozárik 1,5, Chudiváni 0,5
TTC N.Zámky F – OTJ Palárikovo A 16:2, Daráž 4,5, Rácek 4,5, Danczi 3,5, Šimunek 3,5 – Šimo S.R. 2
STO Svodín A – voľno

 

VIII.liga – 19.kolo: tab.8
STK Bardoňovo B – Dr.Dvory n/Ž C 12:6, Szabó J.3,5, Ivan 3,5, Žifčák 3, Lantai 1,5 Rácz 0,5 – Galla Mi.3, Vrbický 1, Bernath 1, Kovács 1
MŠO Štúrovo E – MŠO Štúrovo D 3:15, Szabó Fr.ml. 1,5, Lorincz B.0,5 , 1x WO – Matuška 4,5, Demeter 3,5, Mészáros K.3, Lórincz Z.3 1xWO
OSTK Radava A – Dr.Pribeta B 9:9, Vozárik Mi.4,5, Brezánsky 3,5, Felvidéky 1, – Čacho 2,5, Farkaš 2,5, Uzsák V.2, Herda J.ml. 2

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 19.kolo: tab.6

STK Strekov B – TTC N.Zámky E 8:10, Laczkó I.2,5, Popellár 2,5, Téglás 2, Laczkó B.1 – Petrák 4,5, Kopečný 4,5, Adamička 1

MŠO Štúrovo B – TJ Mužla A 17:1, Treindl 4,5, Tóth I.4,5, Hubač 4,5, Bahík 3,5 – Zuzula 1

Dr.Dvory n/Ž A – Lok.Bánov C 5:13, Haulík 2,5, Csongrády 1,5, Krivánek 0,5, Kaderábek R.0,5 – Miček 4, Pláček 4, Zajíček 3, Kucsara 1

Gymn.N.Zámky B – ŠK Tvrdošovce A 9:9, Álló 3,5, Kuruc 2,5, Kollár 2, Kopecký 1 – Borbély 4,5, Mészáros L.2,5, Lipták 2,

STK Bardoňovo A – ŠK Sokol Jasová A 8:10, Hajtman B. 3, Hitka V. 2, Zifčák P.2, Hajtman G.1 – Roman 4,5, Schreiner 3,5, Kečkéš 1,5, Ambrozai 0,5 STK Maňa A – voľno

VII.liga – 19.kolo: tab.7

ŠK Radava A – TTC N.Zámky F 9:9, Melišek Mi.3,5, Podbehlź 2, Vozárik Marek 2, Melišek Mi. 0,5 – Danczi 3,5, Demovič 2,5, Šimunek 2, Lovás 1

Dr.Pribeta A – Dr.Dvory n/Ž B 11:7, Uzsák A. 4,5, Kántor 2,5, Káploczky 2,5, Habara 1,5 – Pintér 2, Galla 2, Németh 2, Nagy M.1

TJ Mužla C – STK Zemné/KH Komoča B 4:14, Árendáš J.ml. 2,5, Hajtman M.1, Árendáš J,st . 0,5 – Kosík 4,5, Bombicz Cs.4,5, Adamovics 3, Nagy L. 1

TJ Mužla B – ŠK Vlkas B 4:14, Berecz 1, Árendáš Fr.1, Bielokostolský 1, Zuzula 1 – Slovák T.4,5, Mészáros 4, Gašparík 3,5, Polák K.1,5

STO Svodín A – MŠO Štúrovo C – Dohrávka 5.3.2019 OTJ Palárikovo A – voľno

VIII.liga – 18.kolo: tab.8

Dr.Dvory n/Ž C – Dr.Pribeta B 0:18, Herda J.ml. 4,5, Herda J.St. 4,5, Čacho 4,5, Lengyel 4,5

MŠO Štúrovo D – OSTK Radava A 11:7, Demeter 4,5, Matuska 4,5, Toth L.2 – Vozárik Mi. 1, Vozárik Ma. 1, Felvidéky 0,5, Brezánksy 0,5 , 5x WO

STK Bardoňovo B – MŠO Štúrovo E 11:7, Hajtman G.4,5, Žifčák P. 4, Szabó mJ. 1,5, Rácz 1,5, – Szabó Fr.ml 2,5, Balázs J.2, Szabó Fr.st 1,5, Balázs Milan 1