Výsledky Okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 15.kolo:  tab.6
STK Strekov B – Lok.Šurany-Vlkas C 7:11, Laczkó 2, Téglás 2, Popellár 2, tóth L. 1 – Slovák M. 4,5, Filipovič 2,5 Bóla 2,5 Černák 1,5
Dr.Dvory n/Ž A – TTC N.Zámky E 4:14, Krivánek 2, Németh 1, Nagy M. 1 – Kopečný D.4,5, Višňovská 4,5, Petrák 3,5, Nagy 1,5
ŠK Sokol Jasová A – Gymn.N.Zámky A 6:12, Schreiner 2,5, Hurtoň 2,5 Kečkéš 1 – Kuruc 4, Alló 3,5, Rácek 3,5, Bôžik 1
Lok.Šurany-Vlkas D – MŠO Štúrovo C 14:4, Molda A. 4,5, Kiripolský 4,5, Slovák T. 2,5, Ppolák 2,5 – Barus 1, Simon 1, Demeter 1, Kostanko 1
Lok.Bánov C – ŠK Tvrdošovce A 8:10, Zajíček 3,5, Vanek 2,5, Poláček 1,5, Mráz 0,5 – Lipták 4, Borbély 3, Dimun 2, Varga 1
TJ Mužla A –  voľno
 
VII a VIII voľno

Výsledky Komoča Open 2019

Dňa 21.12.2019 sa v Nových Zámkoch konal turnaj Komoča OPEN.

Turnaja sa zúčastnilo rekordných 62 hráčov .

výsledky jednotlivci : 1. miesto – Sagáčik Štefan, KST Vsetín
                                       2. miesto – Röman Kamil , ŠK Sokol Jasová
                                       3. miesto – Félix Martin , STK Kolárovo
                                       3. miesto – Hubač Ľudovít , MŠO Štúrovo
výsledky štvorhra :  1. miesto – Horváth Tomáš , STO V.Biel
                                                       – Podolinský Branislav, DAC Moča
                                    2. miesto – Szalay Zsolt, STK Kolárovo
                                                       – Szabó Tomáš, STK Kolárovo
                                    3.miesto – Barus Imrich, MŠO Štúrovo
                                                       – Hubač Ľudovít, MŠO Štúrovo
                                    3.miesto – Kocian Martin, SPST Záhorská Bystrica
                                                       – Vojkovič Adam, STK Viktória Petržalka

Stolnotenisový turnaj 6 družstiev v Strekove

Dňa 8.6.2019 sa organizoval stolnotenisový turnaj 6 družstiev v Strekove
Turnaj mal názov:
Spopularizovanie stolného tenisu a našej obce ako aj prehlbovanie existujúcich športových priateľstiev v našom regióne.
Na turnaji sa zúčastnili trojčlenné družstvá s možnosťou striedania: Zemné, Štúrovo, Chotín, Bešeňov a Strekov (2 družstvá).
Turnaj vyhralo mužstvo zo Štúrova v zložení: Molnár Viktor, Treindl Ádám a Csernák Attila, vo finále porazili „A“ mužstvo Strekova v zložení:
Laczkó Bálint, Tóth Ladislav a Popellár Oliver, ktorý bol vyhlásený ako najúspešnejší hráč turnaja.

 

3., 4. a 5.liga konečné tabuľky

3. LIGA

o 10. – 11. miesto: Nitra 08 – Žirany 9:2
Pupík a O. Papírnik 3, Ács 2, Magušín 1 – Macho a Halmešová 1

 

Konečné poradie:

1. Rybník B – postup 2. liga

2. Topoľčany
3. Bánov
4. N. Baňa/Podl.

5. Šahy/V. Turovce 6. Čab
7. ŠOG Nitra B
8. Trnovec B

9. Levice
10. Nitra 08 ???
11. Žirany ???
12. Raksit Nitra – zostup 4. liga A

Do súťaže postupujú Žitavany a Pok. Komárno.

V prípade zostupu Ludaníc alebo Zl. Moraviec zostupujú aj Žirany.
V prípade zostupu aj Ludaníc aj Zl. Moravieczostupuje aj Nitra 08.

page1image8480page1image8640

4. LIGA sk. A

o 6. – 7. miesto: Jacovce – Zl. Moravce B 9:6

Török 4, Goga a Slovák st. 2, Gunišová 1 – Kováč ml. 3, J. Valkovič 2, Zlatňanský ml. 1Podrobnosti Konečné poradie:

 1. Žitavany A – postup 3. liga

2. Domino ŠOG Nitra

3. Čab B
4. ŠOG Nitra C
5. Nitra 08 B
6. Jacovce   ???
7. Zl. Moravce B – zostup 5. liga stred
8. Žitavany B  – zostup 5. liga stred

 Do súťaţe zostupuje Raksit Nitra.

Postup: Lehota (5. sever) a Neverice (5. stred)

V prípade zostupu Žirian z 3. ligy – kvalifikácia víťazov 5. líg Lehota a Neverice.

V prípade zostupu aj Nitry 08 z 3. ligy – kvalifik. medzi Jacovcami, Lehotou a Nevericami.

4. LIGA sk. B

Do súťaže nezostupuje nikto.
Do súťaže postupujú N. Zámky C a N. Zámky D.

page1image19760page1image19920

Konečné poradie:

1. Pok. Komárno – postup 3. liga

2. N. Baňa/Podl. B

3. Bánov B
4. Rybník C
5. Levice B
6. Štúrovo
7. Močenok
8. Šurany – zostup 5. liga juh

5. LIGA juh

o 6. – 7. miesto: Strekov – Chotín 9:5
Polák a O. Popellár 4, B. Laczkó 1 – Szikonya a Való 2, Sánta 1

1. N. Zámky C  postup 4.liga B
2. N. Zámky D postup 4.liga B
3. Zemné/Komoča
4. Bešeňov
5. Gymn. vjm N. Zámky

6. Strekov
7. Chotín – zostup MO KN
8. Šurany B – zostup MO NZ

Do súťaže zostupujú Šurany.

Do súťaže postupujú z MO:

NZ – Maňa

KN – Kolárovo

SA – Trnovec C