3., 4. a 5.liga konečné tabuľky

3. LIGA

o 10. – 11. miesto: Nitra 08 – Žirany 9:2
Pupík a O. Papírnik 3, Ács 2, Magušín 1 – Macho a Halmešová 1

 

Konečné poradie:

1. Rybník B – postup 2. liga

2. Topoľčany
3. Bánov
4. N. Baňa/Podl.

5. Šahy/V. Turovce 6. Čab
7. ŠOG Nitra B
8. Trnovec B

9. Levice
10. Nitra 08 ???
11. Žirany ???
12. Raksit Nitra – zostup 4. liga A

Do súťaže postupujú Žitavany a Pok. Komárno.

V prípade zostupu Ludaníc alebo Zl. Moraviec zostupujú aj Žirany.
V prípade zostupu aj Ludaníc aj Zl. Moravieczostupuje aj Nitra 08.

page1image8480page1image8640

4. LIGA sk. A

o 6. – 7. miesto: Jacovce – Zl. Moravce B 9:6

Török 4, Goga a Slovák st. 2, Gunišová 1 – Kováč ml. 3, J. Valkovič 2, Zlatňanský ml. 1Podrobnosti Konečné poradie:

 1. Žitavany A – postup 3. liga

2. Domino ŠOG Nitra

3. Čab B
4. ŠOG Nitra C
5. Nitra 08 B
6. Jacovce   ???
7. Zl. Moravce B – zostup 5. liga stred
8. Žitavany B  – zostup 5. liga stred

 Do súťaţe zostupuje Raksit Nitra.

Postup: Lehota (5. sever) a Neverice (5. stred)

V prípade zostupu Žirian z 3. ligy – kvalifikácia víťazov 5. líg Lehota a Neverice.

V prípade zostupu aj Nitry 08 z 3. ligy – kvalifik. medzi Jacovcami, Lehotou a Nevericami.

4. LIGA sk. B

Do súťaže nezostupuje nikto.
Do súťaže postupujú N. Zámky C a N. Zámky D.

page1image19760page1image19920

Konečné poradie:

1. Pok. Komárno – postup 3. liga

2. N. Baňa/Podl. B

3. Bánov B
4. Rybník C
5. Levice B
6. Štúrovo
7. Močenok
8. Šurany – zostup 5. liga juh

5. LIGA juh

o 6. – 7. miesto: Strekov – Chotín 9:5
Polák a O. Popellár 4, B. Laczkó 1 – Szikonya a Való 2, Sánta 1

1. N. Zámky C  postup 4.liga B
2. N. Zámky D postup 4.liga B
3. Zemné/Komoča
4. Bešeňov
5. Gymn. vjm N. Zámky

6. Strekov
7. Chotín – zostup MO KN
8. Šurany B – zostup MO NZ

Do súťaže zostupujú Šurany.

Do súťaže postupujú z MO:

NZ – Maňa

KN – Kolárovo

SA – Trnovec C

Predohrávky a dohrávky

Dohravka : 7.liga 5 kolo c.z.674 MŠO Šturovo C – Zemne/Komoča B 27.10.2018 sob.o 9.30 hod

Predohravka : 8.liga 4.kolo c.z. 599 MŠO Šturovo D – MŠO Šturovo E ,27.10.2018 sob. o 17.00 h

Výsledky 3.,4B a 5.liga juh

3.liga Tab.3

4.liga Tab.4

Levice B – Šurany 9:9, Gabaš 4, Páleník 3, Dudášik 2 – Bóla 3,5, Slovák 2,5, Filipovič a Botka 1,5

Štúrovo – Bánov B 5:13, Csernák 2,5. Molnár 1,5, Treindl 1 – Miček 4,5, Klučka 3,5, B. Šimunek 3, V. Šimunek 2

5.liga Juh Tab.5

Gymn. vjm N. Zámky – N. Zámky D 8:10,Gróf 3,5, Kollár 3, Fejes 1,5 – Lehotka 3, Csermák 2, Višňovská a Kopečný 1,5, w.o. 2

Strekov – N. Zámky C 8:10, Polák 3,5, B. Laczkó 2, Ižák 1,5, Tóth 1 – Ďurovič 4,5, Gajdoš st. 3,Uhríková 1,5, Petrák 1

Bešeňov – Šurany B 16:2,Rausch 4,5, Hurtoň 4, Gálik a Hajdú 3,5, Varga 0,5 – Slovák 2

Zemné/Komoča – Chotín 12:6,Kopečný 4,5, F. Nagy 3,5, D. Jóba 3, Kosik 1 – Sánta 2, Való a Szikonya 1,5, Banai Tóth 1