Rozhodnutie VV OSTZ o súťažiach družstiev

Vážení vedúci,

VV OSTZ na základe stanoviska VV SSTZ č. 3 v bode 4. rozhodol o ukončení súťaží družstiev mužov , ktoré sa teda nebudú dohrávať!

V súťažiach mužov tak budú platné tabuľky po poslednom odohratom kole.
O následných ďalších veciach, ktoré z tohto rozhodnutia vyplývajú – najmä o obsadení súťaží vzhľadom na zrušené baráže – bude ešte VV rozhodovať neskôr. 
 
S pozdravom,
R.Gajdoš predseda VV OSTZNZ

Predĺženie prerušenia súťaží

na základe stanoviska č. 2 VV SSTZ zo dňa 23.03.2020 sú všetky súťaže družstiev prerušené do konca apríla! V prípade, že to dovolí situácia, odporúča dohrať ich v neskorších termínoch.

 
 
S pozdravom,
 
 
Ing. Richard Gajdoš, predseda OSTZ

Prerušenie stolnotenisových súťaží

Vážení vedúci,

na základe rozhodnutia ústredného krízového štábu SR, ktorý ZAKAZUJE usporadúvať akékoľvek športové a ďalšie podujatia na najbližších 14 dní, OSTZNZ prerušuje všetky súťaže (6.7.8. liga mužov) až do odvolania!

O ďalšom postupe bude OSTZNZ kluby ďalej informovať.

Ing. Richard Gajdoš, predseda OSTZ

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 18.kolo:  tab.6
TJ Mužla A – Lok.Šurany-Vlkas D 6:12, Rackó 2, Kurdi 1,5, Zuzula 1,5, Mikle 1 – Molda A. 4,5, Slovák T. 4,5, Polák 2, Kajanovič 1
Lok.Bánov C – ŠK Sokol Jasová A 8:10, Vanek 4,5, Šimunek J. 1,5, Mrkvica 1, Mráz 1 – Roman 3,5, Schreiner 3,5, Hurtoň 3
ŠK Tvrdošovce A – Dr.Dvory n/Ž A 14:4, Borbély 4,5, Dimun 4,5, Varga 2,5, Vincze 2, Mészáros 0,5 – Németh F. 2, Kaderábek 2
MŠO Štúrovo C – STK Strekov B 11:7, Demeter 4,5, Barus 3,5, Simon 1,5, Kostanko 1,5 – Laczkó I.3, Téglás 2, Tóth L. 2
TTC N.Zámky E – Lok.Šurany-Vlkas C 8:10, Gajdoš 3, Petrák 3, Adamička 1, Dnács 1 – Bóla 3,5, Slovák M. 3,5, Filipovič 2,5, Augustín 0,5
 Gymn.N.Zámky A – voľno
 
 
VII.liga – 17.kolo: tab.7
TTC N.Zámky F – MŠO Štúrovo D 6:12, Danczi 2,5, Cséri 1,5, Zachar 1, Cvik 1 – Szabó Fr.ml 4,5, Tóth 4,5, Matuška 3 
STK Zemné B – TJ Mužla B 13:5, Takács 3,5, Adamovics 3,5, Zifcsák 3,5, Kosík 2,5 – Mikle 4, Zuzula 1
Dr.Dvory n/Ž B – Bardoňovo/Dolný Pial A 3:15, Galla N. 1,5, galla M. 1,5, -Hajtman B. 4,5, Frajka 4,  Zifčák P. 3,5, Juhás 2
OTJ Palárikovo A – ŠK Radava A 12:6, Tomšík 3,5Hlavačka 3, Kleman 3,Mančík 2,5 – Vozárik M.3,5 , Podbehlý 2,5
 
 
 
VIII.liga – 17.kolo: tab.8
STK Radava A – STO Svodín B 16:2, Vozárik Ma. 4,5, Felvidéky 4,5, Brezánsky 3,5, Vozárik Mi. 3,5 – Racz 1, Porubský 1
Bardoňovo/Dolný Pial B – STO Svodín A 14:4, Frajka 4,5, Šelinger S.3,5, Juhás 3,5, Szabó J. 2, Trgiňa 0,5 – Rajčok 2, Božek 1, Kurcz 1
MŠO Štúrovo E – Gymn.N.Zámky B 12:6, Szabó Fr.st 4,5, Lorincz Z 3,5, Balázs Mi. 2,5, Balázs J. 1,5, – Kiss 3, Bizik 2, Nagy 1
TJ Mužla C – ŠK Radava B 16:2, Slezák 4,5, Szuchovszky 3, Árendás J.st 3,5, Szŕad 2,5, Bota 2,5 – Racko 1, Petrás 1

Výsledky okresné súžaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 17.kolo:  tab.6
Lok.Šurany-Vlkas C – TJ Mužla A 9:9, Slovák M. 2,5, Bóla 2,5, Augustín 2,5, Filipovoč 1,5 – Mikle 4, Racko 2, Zuzula 2, Kurdi 1
STK Strekov B – Gymn.N.Zámky A 8:10, Popellár 3, Tóth L. 2,5, Téglás 1,5, Laczkó 1
Dr.Dvory n/Ž A – MŠO Štúrovo C 9:9, Németh 3,5, Kaderábek 2,5, Krivánek 2,5, Nagy 0,5 – Barus 3, Kostanko 2, Szabó Fr.ml 2, Tóth L. 2
ŠK Sokol Jasová A – ŠK Tvrdošovce A 3:15, Roman 3 – Dimun 3,5, Borbély 3,5, Varga 3, Lipták 2,5, Mészáros 2,5 
Lok.Šurany-Vlkas D – Lok.Bánov C 13:5, Molda 4,5, Polák 3,5, Slovák T. 2,5, Kiripolský 2,5 – Šimunek J. 2, Poláček 2, Zajíček 1
TTC N.Zámky E – voľno
 
 
VII.liga – 16.kolo:tab.7
MŠO Štúrovo D – OTJ Palárikovo A 12:6, Matuška 4,5, Szabó Fr.ml 4,5, Tóth L. 1,5, Lorincz 1,5, – Voderadský 2, Tomšík 2, Mančík 2
ŠK Radava A – Dr.Dvory n/Ž B 12:6, Podbehlý 4,5, Vozárik Ma. 4, Melišek Mi. 2, Rodný 1,5 – Galla N.2,5, Bernáth 2,5, Galla Mi. 1
Bardoňovo/Dolný Pial A – STK Zemné B 9:9, Hajtman B. 4, Hajtman G. 2,5, Zifčák 1,5, Frajka 1 – Zifčsák 3,5, Adamovics 3, Takács 2, Nagy 0,5  
TJ Mužla B – TTC N.Zámky F 16:2, Árendáš Fr 4,5, Árendáš J.ml 4,5, Árendáš J.st 3,5, Bielokostolský 3,5 – Lovás 2
 
 
 
VIII.liga – 16.kolo:tab.8
STO Svodín B – TJ Mužla C – nehrané
ŠK Radava B –  MŠO Štúrovo E 4:14, Ivan 1, Tinák 1, Podhorský 1, Račko 1 – Balázs M. 4,5, Lorincz 4,5, Szabó Fr. st. 4,5, Balázs J. 0,5
Gymn.N.Zámky B – Bardoňovo/Dolný Pial B 8:10, Kiss T.4,5, Tóth T.2,5, Nagy 1 – Šelinger S.3,5, Trgiňa 2,5, Bútora 2, Szabó J. 2
STO Svodín A – STK Radava A –  nehrané 

Výsledky okresné súťaže

VI.liga – 16.kolo:  tab.6
TJ Mužla A – Lok.Bánov C 9:9, Kurdi 2,5, Raczko 2,5, Mikle 2, Zuzula 2 – Vanek 4,5, Kucsara 2,5, Mráz 2
ŠK Tvrdošovce A – Lok.Šurany-Vlkas D 6:12, Borbély 2,5, Lipták 2, Dimun 1, Mészáros 0,5 – Molda 4,5, Slovák T. 4,5, Kiripolský 2, Gašparík 1
MŠO Štúrovo C – ŠK Sokol Jasová A 6:12, Kostanko 2, Demeter 1,5, Barus 1,5, Lorincz 1 – Roman 4,5, Schreiner 4,5, Hurtoň 3 
Gymn.N.Zámky A – Dr.Dvory n/Ž A 10:8, Álló 4, Kuruc 2,5, Bôžik 2, Ozorák 1,5 – Krivánek 3, Haulík 2,5, Kaderábek 1,5, Németh 1
TTC N.Zámky E – STK Strekov B 4:14, Petrák 2, Ivanič 1, Kaderábek 1 – Popellár 4,5, Laczkó 3,5, Téglás 2,5, Armai 2, Danczi V. 1,5
Lok.Šurany-Vlkas C – voľno
 
 
VII.liga – 15.kolo: tab.7
TJ Mužla B – MŠO Štúrovo D 13:5, Árendás J. ml. 4,5, Mikle 4,5, Zuzula 2,5, Árendás J.st 1, Árendás Fr. 0,5 – Matuska 2, Szabó Fr. ml. 2, Lorincz 1
TTC N.Zámky F – Bardoňovo/Dolný Pial A 12:6, Kopečný 3,5, Danczi Sz. 3,5, Nagy 3,5, Danács 1,5 – Hajtman B. 3, Frajka 1, Hajtman G 1, Juhás 1
STK Zemné B –  ŠK Radava A 13:5, Takács 4,5, Adamovics 4,5, Kosik 3, Zifcsák 1 – Vozárik Ma. 2, Melišek Mi. 1,5, Podbehlý 1, Melišek Ma. 0,5
Dr.Dvory n/Ž B – OTJ Palárikovo A 1:17, Galla N. 1 – Voderadský 4,5, Mančík 4,5, Hlavačka 4,5, Tomšík 3,5
 
 
 
VIII.liga – 15.kolo: tab.8
STO Svodín A – STO Svodín B 18:0, Hinzelér 4,5, Kurcz 4,5, Božek 4,5, Rajčok 4,5
STK Radava A – Gymn.N.Zámky B 15:3, Felvidéky 4,5, Vozárik Ma. 4,5, Jamriška 3, Chudiványi 3 – Kiss 2,5, Tóth T. 0,5
Bardoňovo/Dolný Pial B – ŠK Radava B 11:7, Szabó J. 3,5, Šelinger Silv. 3,5, Trgiňa 2,5, Bútora 1,5 – Jurík 4, Vozarik Sam. 2, Ivan 1
MŠO Štúrovo E – TJ Mužla C 7:11, Lorincz 2,5, Szabó fr.st 1,5, Balázs Mi. 1, Balázs J. 1 – Mikle 4,5, Slezák 2, Bota 2 Hajtman M. 2, Árendás J. st 0,5

Výsledky Okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 15.kolo:  tab.6
STK Strekov B – Lok.Šurany-Vlkas C 7:11, Laczkó 2, Téglás 2, Popellár 2, tóth L. 1 – Slovák M. 4,5, Filipovič 2,5 Bóla 2,5 Černák 1,5
Dr.Dvory n/Ž A – TTC N.Zámky E 4:14, Krivánek 2, Németh 1, Nagy M. 1 – Kopečný D.4,5, Višňovská 4,5, Petrák 3,5, Nagy 1,5
ŠK Sokol Jasová A – Gymn.N.Zámky A 6:12, Schreiner 2,5, Hurtoň 2,5 Kečkéš 1 – Kuruc 4, Alló 3,5, Rácek 3,5, Bôžik 1
Lok.Šurany-Vlkas D – MŠO Štúrovo C 14:4, Molda A. 4,5, Kiripolský 4,5, Slovák T. 2,5, Ppolák 2,5 – Barus 1, Simon 1, Demeter 1, Kostanko 1
Lok.Bánov C – ŠK Tvrdošovce A 8:10, Zajíček 3,5, Vanek 2,5, Poláček 1,5, Mráz 0,5 – Lipták 4, Borbély 3, Dimun 2, Varga 1
TJ Mužla A –  voľno
 
VII a VIII voľno

Informácia o pokračovaní okresných súťaží:

6.liga pokračuje klasicky podľa rozpisu súťaze na pinci.

7. a 8. liga – vyžrebovanie súťaží bude do konca týždna (2.2.) na pinci a súťaž bude pokračovať nasledujúci víkend 7.-9.2. 2020

POZOR : MŠO Štúrovo bude mať zmenu hracieho dňa domácich zápasov , skontrolujte si to na pinci po vyžrebovaní