Extraliga a 2.liga

Extraliga tab.ex

N. Zámky – Košice 5:5 (Machalík 2,5, Ozorák 1,5, Filaga 1)

N. Zámky – Vranov 4:6 (Filaga a Machalík 2)

2.liga tab.2

Drietoma – N. Zámky B 3:11,Kováč a Laník 1, w.o. 1 – Kárás a Barci 3,5, Šumský 2,5, Kozár 1,5

N. Mesto – N. Zámky B 9:5,Gunár 3,5, Roško 2,5, Rehák a Žák 1,5 – Barci 3, Kárás a Šumský 1

Okresné súťaže 4.kolo

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 4.kolo: Gymn.N.Zámky B – STK Strekov B 8:10, Kollár 3,5, Állo 2,5, Fejes 1,5, Ozorák 0,5, – Popellár 3, Tóth L.3, Laczkó I.2, Suto 2 ŠK Sokol Jasová A – TTC N.Zámky E 14:4, Roman 4,5, Schreiner 4,5, Kečkeš 3, Drozdík 2 – Kopányi 1,5, Božík 1,5, Šimunek 1 , Zemné/Komoča A – ŠK Tvrdošovce A 9:9, Kopečný 4,5, Takács 2, Kosík 1,5, Adamovics 1 – Juriga 3,5, Lipták 3, Mészáros 1,5, Vincze 1 , STK Bardoňovo A – MŠO Štúrovo B 12:6, Krulich 4,5, Liszkovics 3,5, Hajtman B. 2,5, Hitka 1,5 – Hubač 2, Simon 2, Tóth I.2 Dr.Dvory n/Ž A – TJ Mužla A 10:8, Csongrády 3,5, Pukanec 3, Kaderábek 2, Pintér 1,5 – Kurdi 3,5, Páldi 3,5, Zuzula 1
Lok.Bánov C – voľno

Tab.6

VII.liga – 4.kolo: TJ Mužla B – STK Maňa A 3:15, Bielokostolský 2, Árendás Fr. 1 – Zifčák M. 4,5, Molda A. 4,5, Molda J.3,5, Kajanovič 2,5. MŠO Štúrovo C – TTC N.Zámky F 15:3, Matuška 4,5, Simon 4,5, Barus 3,5, Kostanko 2,5 – Daráž 2, Šimunek 1 Zemné/Komoča B – STO Svodín A 8:10, Bombicz Cs.3,5, Bombicz T.2,5, Nagy 1, Szabó 1 – Treindl 4,5, Kurcz 3,5, Hinzelér 1, Csókás 1 Gymn. N.Zámky C – Dr.Pribeta A – 9:9, Kopecký 3,5, Kuruc 3,5, Jávor 1, Veres 1 – Konč 4, Kaploczky 2, Farkas 2,5 , Lengyel 0,5
Dr.Dvory n/Ž B – voľno
dohrávka 3.kola : TTC N.Zámky F – TJ Mužla B 10:8, Demovič 4, Višňovská 4, Šimunek 1, Adamička 1 – Árendás J. St. 2,5, Bota 2,5, Árendás J. ml 2,5Belokostolský 0,5

Tab.7

 

VIII.liga – 4.kolo: Dr.Pribeta B – STK Bardoňovo B 16:2, Uzsák 4,5, Herda 4,5, Kántor 3,5, Annus 3,5 – Czimer 1, Ivan 1 ŠK Sokol Jasová B – STK Maňa B 12:6, Ambrozai P. 3,5, Voros 3,5, Drozdík 3, Chovan 2 – Gajdoš 3,5, Slovák M. 2,5, ŠK Radava A – MŠO Štúrovo D 15:3, Podbehlý 4,5, Vozárik Marek 4,5, Vozárik Marián 3,5, Vozárik Michal 2,5 – Lorincz 2, Szabo Fr.ml 1 Dr.Dvory n/Ž C – TJ Mužla C 0:18, – Suchanský 4,5, Bota 4,5, Hajtman M.4,5, Árendás J. st 2,5, Varga 2
OTJ Palárikovo A – voľno

Tab.8

3.liga , 4.liga B, 5.liga C – Juh

3.liga Tab. 3

Šurany – Čab 5:13,  Botka 3,5, Bóla 1,5 – Marko a Uhrák 3,5, Vaxmanský a M. Vranka 3

Bánov – Topoľčany 17:1, Regás, L. Mrkvica a Mikulec 4,5, B. Šimunek 3,5 – I. Gašparík st. 1

4.liga B Tab. 4

Bánov B – Hont. Trsťany/Dud. C 15:3, V. Šimunek, B. Šimunek a Veisová 3,5, Klučka 2,5, w.o. 2 – Kanta a Flóro 1, w.o. 1

5.liga C – Juh Tab. 5

N. Zámky D – Gymn. vjm N. Zámky 11:7,Csermák a Lehotka 3,5, France 3, N. Višňovská 1 – Kobolka 4,5, Gróf 1,5, Hegedüs 1

Vlkas B – Strekov 5:13,M. Slovák 2,5, Meszároš 1,5, F. Kiripolský 1 – O. Popellár a Polák 4,5, Tóth a Ižák 2

N. Zámky C – Kolárovo 17:1,Gajdoš st., Petrák a Búdová 4,5, Ando 3,5 – Frey 1

Štúrovo – Bešeňov 10:8, Molnár 4, Csernák a Palička 2, Treindl a Ölvecký 1 – Borbély 3,5, Rausch 2,5, Berkes 1,5, Hajdú 0,5

Predohrávky a výmena stretnutia

Predohrávka 4.kolo

Zmena času:
zápas č.241 Šk Radava A-MŠO Štúrovo D o 10“.00 14.10.2017

Zemné/Komoca B-Svodín A sa zápas predohrá vo štvrtok 12.10.  o 18.00.

Sokol Jasova B – STK Maňa B sa zápas predohrá vo štvrtok 12.10.   o 18.00.

Výmena stretnutia : 

6.liga, 4.KOLO,ZÁPAS 331,STK STREKOV B-GYMNÁZIUM N.ZÁMKY B,PIATOK 13.10.2017 o 18:00,  zmena –  GYMNÁZIUM N.ZÁMKY B – STK STREKOV B, ZÁPAS SA ODOHRÁVA V TELOCVIČNI P.PÁZMÁNYA LETOMOSTIE 3 NZ 13.10.2017 o 18:00

 

 

3.liga , 4.liga B, 5.liga C – Juh

3.liga

N. Baňa/Podl. – Bánov 11:7, Zigo 4, Kršiak a Harmady 2,5, Papánek 2 – Regás 3, L. Mrkvica 2,5, Mikulec 1,5

Topoľčany – Šurany 11:7 ,Šutiak a Remeň 3,5, I. Gašparík st. a J. Gašparík 2 – Bóla a Botka 3,5

4.liga B

Močenok – Bánov B 10:8 ,Gálik 4,5, Marián Malík a Mart. Malík 2,5, Kondé 0,5 – Vl. Šimunek 3, Veisová a Klučka 2, B. Šimunek 1

5.liga – Juh

Štúrovo – N.Zámky D 14:4, Molnár 4, Csernák a Ölvecký 3,5, Treindl 3 – Lehotka 2,5, N. Višňovská 1, Csermák 0,5

Bešeňov – N. Zámky C 6:12, Borbély 3, Hajdú 2, Rausch 1 – Kozár 4,5, Búdová 3,5, Gajdoš st. 2,5, Petrák 1, Ando 0,5

Kolárovo – Vlkas B 4:14, Felix 3, Frey 1 – Očenáš 4,5, F. Kiripolský 3,5, Filipovič a M. Slovák 2,5, Buranský 1

Strekov – Gymn. vjm N. Zámky 4:14,O. Popellár 2, Ižák a Téglás 1 – Gróf aVanek 3,5, Hegedüs 2,5, Fejes 1,5, w.o. 3

Tretie kolo okresných súťaží

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 3.kolo: Dr.Dvory n/Ž A – STK Strekov B 12:6 , Havlík 4,5 ,Csongrády 3,5, Kaderábek 3, Pukanec 2, – Tóth L. 2,5, Lackó I.2,5, Popellár L.1 TJ Mužla A – STK Bardoňovo A 9:9, Zuzula 4, Kurdi 3, árendáš J.ml 1, páldy 1 – Hajtman B. 3,5, Krulich 2,5, Hitka 2,5, Hajtman G.0,5 MŠO Štúrovo B – Zemné/Komoča A 9:9, Hubač 2,5, Tóth I.2,5, Olvecký 2, Somin 2 – Kopečný 4,5, Nagy 4,5
ŠK Tvrdošovce A – ŠK Sokol Jasová A 10:8, Lipták 3,5, Juriga 3,5, Mearoš 1,5, Vincze 1,5 – Roman 4, Sshreiner 2, Kečkéš 1, Drozdík 1 TTC N.Zámky E – Lok.Bánov C 13:5, Gajdoš st. 4,5, Ando 3,5, Petrák 2,5, Danczi 1,5, Kopányi 1 – Poláček 3, Kucsara 2,
Gymn.N.Zámky B – voľno
dohrávka 2.kola STK Bardoňovo A – Dr.Dvory n/Ž A 13:5, Krulich 4,5, Hajtman B.3,5 Liszkovics 2,5, Hitka 2,5, – Havlík 2, Kaderábek 2, Pukanec 1
predohrávky 4.kolo : STK Bardoňovo A – MŠO Štúrovo B 12:6, Krulich 4,5, Liszkovics 3,5, Hajtman B. 2,5, Hitka 1,5

VII.liga – 3.kolo: Dr.Pribeta A – Zemné/Komoča B 12:6 , Uzsák 4,5, Konč 3,5, Káploczky 2,5, Farkaš 1,5 -Kosík 3, Bombicz Cs.2, Bombicz T. 1
STO Svodín A – MŠO Štúrovo C 3:15, Treindl A. 3 – Matuška 4,5, Mészáros 3,5, Tóth L. 3,5, Kostanko 3,5 TTC N.Zámky F – TJ Mužla B hrá sa 14.10.2017
STK Maňa A – Dr.Dvory n/Ž B 16:2, Zifčák 4,5, Molda A.4,5, Molda J.3,5, Kajanovič 3,5 – Krivánek 2 Gymn. N.Zámky C – voľno
dohrávka 2.kola : Dr.Dvory n/Ž B – TTC N.Zámky F 11:7, Kaderábek 3,5, Krivánek 2,5, Pukanec 2,5, Galla 2,5 – Višňovská 4, Kopányi 2, Šimunek 1

 

VIII.liga – 3.kolo: TJ Mužla C – ŠK Radava A 11:7, Hajtman M. 3,5, Bota 3,5, Árendáš J. st. 2,5, Suchovský 1, Szórád 0,5 – Vozárik 3, Podbehlý 3, Melišek 1
MŠO Štúrovo D- ŠK Sokol Jasová B 16:2, Lorincz Z. 4, Szabó Fr.ml 4, Szabó Fr. s 3, Lorincz B. 4 ,Repka 1- Ambrozai P, Bolya , Remeň , Hlina po 0,5 STK Maňa B – Dr.Pribeta B 7:11, Slovák 3, Gajdoš 2,5, Hudec 1,5 – Annus 3,5, Herda 3,Lengyel 2,5, Uzsák 2 STK Bardoňovo B – OTJ Palárikovo A 11:7, Zifčák P. 4,5, Lantai 3,5, Rácz 1,5, Szabó J.1,5 -Šimo Svrček R. 3, Kleman 2, Mančík 2
Dr.Dvory n/Ž C – voľno

 

Predohrávka 4.kola,  zápas č. 335 v 4. kole medzi STK Bardoňovo A – MŠO Štúrovo B z technických príčin  sa predohráva namiesto 14.10., dňa 7.10. o 17.00 hod.

Dohrávka 3.kolo : z dôvodu účasti 2 hráčov základnej zostavy na SPM – Višňovská , Daráž – prekladáme zápas 3.kola 7 ligy medzi TTC N.Zámky F – TJ Mužla B zo 6.10. 2017 na sobotu 14.10.2017 na 14:00