Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 17.kolo: tab.6

STK Maňa A – MŠO Štúrovo B 8:10, Kiripolský M.4, Molda A. 3, Kiripolský F.1 – Treindl A.3,5, Bahík 2,5, Hubač 2,5, Olvecký 1,5

Dr.Dvory n/Ž A – TTC N.Zámky E 18:0, Csongrády 4,5, Németh F.4,5, Krivánek 4,5, Galla 4,5 Gymn.N.Zámky B – TJ Mužla A 9:9, Álló 3,5, Kuruc 2,5, Kollár 2, Kopecký 1 – Páldi 2,5, Racko 2,5, Kurdi 2, Kemény 2

STK Bardoňovo A – Lok.Bánov C 5:13, Hajtman B 2,5, Hajtman G.2,5 – Poláček 4,5, Zajíček 3,5, Kucsara 3, Mráz 2

ŠK Sokol Jasová A – ŠK Tvrdošovce A 5:13, Roman 3, Schreiner 1, Kečkéš 1 – Lipták M. 4,5, Borbély 3,5, Varga L. 2,5, Mészáros L.1,5 STK Strekov B – voľno

VII.liga – 17.kolo: tab.7

Dr.Pribeta A – OTJ Palárikovo A 15:3, Uzsák A.4,5, Kántor 3,5, Káploczky 3,5, Habara 3,5 – Mančík 2, Šimo S.R. 1

TJ Mužla C – TTC N.Zámky F 9:9, Árendáš J.ml. 4,5, Árendáš J.st 2,5, Hajtman M.1, Bota 1 – Kopečný 3,5, Adamička 3, Lovás 1,5, Nagy 1

TJ Mužla B – Dr.Dvory n/Ž B 13:5, Zuzula 4,5, Berecz L.3,5, Bielokostoldký 2,5 Árendáš Fr. 2,5 – Galla N.2, Kaderábek R.2, Nagy M.1

STO Svodín A – STK Zemné/KH Komoča B 2:16, Hinzellér 1, Rajčok 1 – Kosík 4,5, Adamovics 4,5, Bombicz Cs.4,5, Nagy L. 2,5

MŠO Štúrovo C – ŠK Vlkas B 8:10, Šimon 2,5, Tóth I.2,5, Barus 2, Kostanko 1 – Slovák T.4,5, Mészáros I. 4, Polák 1 ŠK Radava A – voľno

VIII.liga – 16.kolo: tab.8

Dr.Dvory n/Ž C – MŠO Štúrovo D 5:13?,Bernáth 1,5, Kovács R.1,5,Galla M. 1, Vrbický 1 – Matuška 4,5, Mészáros 4,5, Lorincz Z. 4

STK Bardoňovo B – Dr.Pribeta B 7:11, Žifčák P.4,5, Lantai 1,5, Szabó J.0,5, Rácz 0,5 – Herda J.ml. 3, Uzsák V.3, Lengyel 3, Čacho 2

MŠO Štúrovo E – STK Radava A 9:9, Szabó Fr.ml. 4,5, Balázs 2, Lorincz B.1,5, Szabó Fr.st 1 – Vozárik Mich. 3,5, Vozárik Mar.2,5, Felvidéky 2, Brezánsky 1,5

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 15.kolo: tab.6

Dr.Dvory n/Ž A – STK Strekov B 11:7, Haulík 4,5, Csongrády 3,5, Krivánek 1,5, Németh F.1,5 – Laczkó I.3, Laczkó B.2, Téglás 2

Gymn.N.Zámky B – STK Maňa A 4:14, Kollár 2, Álló 1, Kuruc 1 – Kiripolský M.4,5, Molda A. 4,5, Molda J.2,5, Kiripolský F.1,5

STK Bardoňovo A – TTC N.Zámky E 14:4, Hitka ma.4,5, Hitka V. 2,5, Hajtman G.2,5, Hajtman B.2, Zifčák P.0,5 – Kopcný 3, Demovič 1

ŠK Sokol Jasová A – TJ Mužla A 8:10, Roman 4,5, Schreiner 2,5, Kečkeš 1 – Racko 3,5, Páldi 2,5, Kemenyi 2, Kurdi 2 

ŠK Tvrdošovce A – Lok.Bánov C 7:11, Lipták 3, Borbély 2,5, Varga 1, Mészaros L.0,5 – Miček 3,ť, Zajíček 3, Poláček 2,5, Kucsara 2 

MŠO Štúrovo B – voľno

VII.liga – 15.kolo: tab.7

TJ Mužla C – ŠK Radava A 7:11, Hajtman M.2,5, Árendáš J.ml.1,5, Árendáš J.st. 1,5, Bota 1,5 – Melišek Mich.4, Podbehlý 4, Melišek Marc.3

TJ Mužla B – OTJ Palárikovo A 13:5, Zuzula 4,5, Árendáš F. 3,5, Bielokostolský 2,5, Suchovský 2,5 – Kleman 2, Hlavačka 1, Tomšík 1, Šimo S.R.1 

STO Svodín A – TTC N.Zámky F ( odložené)

MŠO Štúrovo C – Dr.Dvory n/Ž B 15:3, Demeter 4, Tóth I.4, Bars 3,5, Kostanko 3,5 – Kaderábek 1,5, Németh 1,5

ŠK Vlkas B – STK Zemné/KH Komoča B 16:2, Mészáros I.4,5, Gašparík 4,5, Polák 4,5, Slovák T.2,5 – Takács 1, Jóba I.1

Dr.Pribeta A – voľno

VIII.liga14.kolo: tab.8

Dr.Dvory n/Ž C – STK Bardoňovo B 7:11, Kovács 2, Bernáth 2, Galla M.1,5, Vrbický 1,5,  – Szabó J.4,5, Rácz 4,5, Ivan 2

MŠO Štúrovo D – MŠO Štúrovo E 14:4, Demeter 4,5, Matuska 4,5, Lorincz Z.3,5, Kiss 1,5 – SzaboFr.ml 2, Lorincz B.1, Repka 1

Dr.Pribeta B – OSTK Radava A 7:11, Čacho 3, Uzsák V.2, Herda J.st 1, Herda J.ml. 1 – Fridrich 4,5, Brezánsky 2,5, Felvidéky 2,5, Vozárik Mi. 1,5

História stolného tenisu v regióne Nových Zámkov v obrazoch

Ahojte všetci !

Pridávame do menu novú kategóriu História do r.1990 (História stolného tenisu v regióne Nových Zámkov v obrazoch )

História do r.1990/1

Väčšinu zverejnených fotografií zanechal Ladislav Hegedűs. Tie sa dostali k Emilovi Švajdovi a odtiaľ cez Jozefa Csermáka putovali k Ladislavovi Popellárovi. Zvyšok je od Štefana Izsáka zo Strekova. Ladislav Popellár ich oskenoval, zoradil a dopísal zoznam mien k fotkám. Pre web upravil Jozef Csermák.

Ak zistíte nezrovnalosť alebo príp. máte doma fotografiu, ktorú by sme mohli zverejniť v rámci tohto prehľadu kontaktujte nás prosím cez e-mailovú adresu: ostznz@gmail.com.

Za každú novú fotografiu veľmi pekne ďakujeme.

 

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 14.kolo: tab.6

TJ Mužla A – ŠK Tvrdošovce A 7:11, Kurdi 2, Páldi 2,Kemŕny 2, Racko 1 – Lipták 4,5, Brbély 4,5, Mészáros L. 1,5

TTC N.Zámky E – ŠK Sokol Jasová A 9:9, Gajdoš 3,5, Petrák 3,5, Demovič 1, Lovás 1 – Roman 4,5, Schreiner 2,5, Kečkeš 2

STK Maňa A – STK Bardoňovo A 14:4, Kiripolský M.4,5, Kiripolský F. 4,5, Molda J.3,5, Zifčák M.1,5 – Hitka V.2, Hitka M. 1, Zifčák P.1

STK Strekov B – Gymn.N.Zámky B 7:11, Laczkó B.3, Laczkó 2, Popellár 1, Ármai 1 – Álló 4,5, Kollár 3,5, Kopecký 1,5, Kuruc 1

MŠO Štúrovo B – Dr.Dvory n/Ž A 18:0, Olvecký 4,5, Bahík 4,5, Tóth I.4,5, Hubač 4,5 

Lok.Bánov C – voľno

VII.liga – 14.kolo: tab.7

Dr.Dvory n/Ž B – ŠK Vlkas B 5:13, Németh Fr.2, Kaderábek 2, Galla 1 – Mészáros I. 4,5, Slovák T.4,5, Gašparík 2,5, Polák K.1,5 

TTC N.Zámky F – MŠO Štúrovo C 2:16, Šimunek 1, Nagy 1 – Kostanko 4,5, Demeter 4,5, Barus 4,5, Matuška 2,5

OTJ Palárikovo A – STO Svodín A 15:3, Tomšík 4,5, Šimio S.R. 4, Mančík 3,5, Kleman 2, Šiška 1 – Himzeller L.1,5,Kurcz 1, Csókas 0,5 

ŠK Radava A – TJ Mužla B  preložené na 29.1.19

Dr.Pribeta A – TJ Mužla C 15:3, Kántor 4,5, Uzsák A. 4,5, Kápolozcky 1,5, Habara 1,5, Herda J.ml. 1 – Árendás J.ml. 2, Árendás J.st 2, Bota 1

STK Zemné/KH Komoča B – voľno

VIII.liga13.kolo: tab.8

Dr.Pribeta B – Dr.Dvory n/Ž C 18:0, Uzsák V. 4,5, Annus 4,5, Čacho 4, Herda J.ml. 3,5, Herda J.st 1,5 

OSTK Radava A – MŠO Štúrovo D 6:12, Jamriška 1,5, Felvidéky 1,5, Brezánsky 1,5, Chudiványi 1, Vozárik M.0,5 – Lorincz 4, Matuška 4, Meszaros K.4

MŠO Štúrovo E – STK Bardoňovo B 9:9, Szabó F.ml. 3,5, Balázs M. 2, Szabó F.st. 2, Lorincz 1,5 – Hajtman G.4,5, Zivčák 3,5, Szabo J. 1

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 13.kolo: tab.6

Gymn.N.Zámky B – MŠO Štúrovo B 3:15, Kollár 1, Kuruc 1, Álló 0,5, Feješ 0,5 – Tóth 4, Hubač 4, Bahík 3,5, Olvecký 3,5

STK Bardoňovo A – STK Strekov B 6:12, Hajtman B. 2, Hajtman G.2, Lantai 1, Zifčák 1 – Laczkó I.3,5, Laczkó B.2,5, Téglás 2,5, Popellár 2,5, Danczi V.1

ŠK Sokol Jasová A – STK Maňa A 2:16, Kečkéš 2 – Kiripolský Mich.3,5, Molda A. 3, Kiripolský F.2,5, Zifčák 2, 5xWO 

ŠK Tvrdošovce A – TTC N.Zámky E 10:8, Borbély 4,5, Lipták 2,5, Varga 1,5, Mészáros 1,5 – Gajdoš 3, Kopečný D.3, Petrák 2

Lok.Bánov C – TJ Mužla A 12:6, Poláček 3,5, Zajíček 3, Miček 2,5, Kucsara 2, Mráz 1 – Raczkó 2,5, Árendáš Fr.2, Árendáš J.st 1,5, Bota 1

Dr.Dvory n/Ž A – voľno

VII.liga – 13.kolo: tab.7

TJ Mužla B – Dr.Pribeta A 8:10, Zuzula 3,5, Berecz 3, Bielokostolský 1,5, Árendáš F.1 – Uzsák 4,5, Habara 3,5, Káplocky 2 

STO Svodín A – ŠK Radava A 6:12, Kurcz 3,5, Božek 1,5, Rajčok 1 – Melišek Mar.4,5, Melišek Mi.3,5, Podbehlý 3, Chudiványi 1

MŠO Štúrovo C – OTJ Palárikovo A 18:0, Demeter 4,5, Barus 4,5, Kostanko 4,5, Szabo Fr.ml 4,5

ŠK Vlkas B – TTC N.Zámky F 13:5, Slovák T.4,5, Polák 4,5, Gašparík 3,5, Mészároš I.2,5- Kopečný D.2, Gróf A.1

STK Zemné/KH Komoča B – Dr.Dvory n/Ž B 14:4, Adamovics 4, Kosík 3,5, Bombicz Cs.3,5, Nagy L.3 – Kaderábek R.3, Galla 0,5, Nagy M.0,5

TJ Mužla C – voľno

VIII.liga12.kolo: tab.8

Dr.Dvory n/Ž C – MŠO Štúrovo E 4:14, Galla 1, Vrbický 1 , Kovács 1, Bernáth 1 – Szabó Fr.ml 4,5, Szabó fr.st 4,5, Balázs M. 4,5, Balázs J.0,5 

STK Bardoňovo B – OSTK Radava A 3:15, Zivčák 3 – Fridrich 4,5, Felvidéky 3,5, Brezánsky 3,5 , Vozárik 3,5 

MŠO Štúrovo D – Dr.Pribeta B 11:7, Demeter 4,5, Matuška 4,5, Mészáros K.2 – Herda J.ml. 2,5, Čako 2, Annus 1, Farkas 1, Herda J.st 0,5 

Majstrovstvá okresu – výsledky

Dňa 5.1. a 6.1. sa v Nových Zámkoch konali Majstrovstvá Okresu kategórie muži ( Muži a ženy na súpiskách družstiev z oddielov okresu NZ všetkých líg. Hráči hrajúci v zahraničí, oddídený z klubu z okresu N.Zámky.)a kategórie muži “B”( hráči len okresných súťaží 6.,7. a 8.liga)

Majster okresu : Kopányi Tomáš (Kopings BTK)

5.1.2019, Počet štartujucich: 16.
Kategória muži dvojhra :                 Kategória muži štvorhra :
1. Kopányi Tomáš (Kopings BTK)         1. Kozár Milan, Šumský Tibor ( TTC NZ, TTC NZ)
2. Filaga Marcel(TTC Nové Zámky)     2. Ozorák Štefan, Kárás Andrej (TTC NZ,TTC NZ)
3. Ozorák Štefan (TTC Nové Zámky)   3. Kopányi Tomáš , Filaga Marcel (Kopings BTK , TTC NZ)
Špleha Tomáš (STK Vlkas )                        Špleha Tomáš, Kobolka Juraj (STK Vlkas, STK Gymn.NZ)

6.1.2019, Počet štartujúcich : 52.
Kategória muži “B” dvojhra :                        Kategória muži “B” štvorhra :
1. Miček Jozef (STO TJ Lok.Banov)     1. Treindl Ádám, Hubač Ľudovít (MŠO Štúrovo)
2. Borbely Tomáš (Bešeňov )                 2. Olvecký Gabriel, Bahík Ján (MŠO Štúrovo)
3. Treindl Ádám (MŠO Štúrovo)           3. Petrák Tibor, Gajdoš Richard (TTC N.Zámky)
Hubač Ľudovít (MŠO Štúrovo)                      Rácek Vladimír , Miček Jozef (TTC N.Zámky, STO Bánov)