Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 21.kolo: tab.6
STK Maňa A – TJ Mužla A 16:2, Molda A. 4,5, Kiripolský Fr.4,5, Molda J.3,5, Kiripolský Mi.2,5, Kajanovič 1 – Racko 1, Zuzula 1
STK Strekov B – Lok.Bánov C 7:11, Laczkó B.3,5, Téglás 1,5, Popellár 1, Danczi V.1 – Mráz 4,5, Poláček 3, Kucsara 2,5, Šimunek J.1
MŠO Štúrovo B – ŠK Tvrdošovce A 12:6, Bahík 3,5, Tóth 3, Hubač 3, Olveckź 2,5 – Borbély 4,5, Lipták 1, Mészáros 0,5
Dr.Dvory n/Ž A – ŠK Sokol Jasová A 10:8, Krivánek 3,5, Kaderábek R.3,5, Csongrády 2,5, Pukanec 1 – Roman 4,5, Schreiner 2,5, Kečkéš 1
Gymn.N.Zámky B – STK Bardoňovo A 16:2, Kollár 4,5,Kuruc 4,5, Álló 3,5, Kopecký 3,5, – Hajtman B.1, Hajtman G.1
TTC N.Zámky E – voľno

 

VII.liga – 21.kolo: tab.7
OTJ Palárikovo A – Dr.Dvory n/Ž B 11:7, Paulenka 4,5, Hlavačka 2,5, Šimo S.R. 2, Mančík 2 – Galla N.3,5, Németh 3, Nagy M. 0,5
STK Zemné/KH Komoča B – ŠK Radava A 5:13, Bombicz Cs.4, Jóba I.1 – Melišek Mi.3,5, Vozárik Ma.3,5, Podbehlý 3,5, Melišek Ma.2,5
Dr.Pribeta A – ŠK Vlkas B 7:11, Habara 2, Uzsák A.2, Kántor 1,5, Káploczky 1,5 – Slovák T.4,5, Mészároš I.3, Pol=ak 2,5, Gašparík 1,5
TJ Mužla C – MŠO Štúrovo C 4:14, Arendáš J.ml. 2, Hajtman M.1, Varga 1 – Kostanko 4,5, Barus 4,5, Simon 2,5, Szabó Fr.ml 2,5
TJ Mužla B – STO Svodín A 17:1, Árendáš Fr. 4,5, Zuzula 4,5, Bielokosztolský 4,5, Berecz L.3,5 – Hinzellér 1
TTC N.Zámky F – voľno

 

VIII.liga – 20.kolo:
Dr.Dvory n/Ž C – OSTK Radava A 0:18, – Jamriško 4,5, Fridrich 4,5, Vozárik Ma.4,5, Felvidéky
Dr.Pribeta B – MŠO Štúrovo E 4:14, Uzsák V.4,5, Lengyel 3,5, Čacho 3, Herda J.ml.2,5, Herda J.st 1,5 – Szabó Fr.ml 3,5 , Lorincz B.0,5
MŠO Štúrovo D – STK Bardoňovo B 14:4, Demeter 4, Lorincz Z.3,5, Tóth L.3,5, Matuška

KONEČNÁ TABUĽKA 8.LIGA

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.
VI.liga – 20.kolo:tab.6
Gymn.N.Zámky B – ŠK Sokol Jasová A 10:8, Álló 3, Kollár 3, Kuruc 2, Kopecký 2 – Roman 4,5, Kečkéš 2,5, Schreiner 0,5, Ambrozai 0,5
ŠK Tvrdošovce A – Dr.Dvory n/Ž A 9:9, Borbély 4,5, Lipták 1,5, Varga 1,5, Dimun 1,5 – Csongrády 3, Haulík 3, Krivánek 3
Lok.Bánov C – MŠO Štúrovo B 4:14, Zajíček 3, Poláček 1, – Bahík 4,5, Hubač 3,5, Olvecký 3,5, Tóth I.2,5
TJ Mužla A – STK Strekov B 12:6, Kurdi 3,5, Kemény 3,5, Zuzula 2,5, Racko 2, Árendáš J.ml. 0,5 – Laczkó B.4, Laczkó I. 1, Popellár 1
TTC N.Zámky E – STK Maňa A 4:14, Petrák 2, Kopečný 1, Nagy T.1 – Molda A.4,5, Kiripolský Fr.3,5, Molda J.3,5, Kiripolský Mi.2,5
STK Bardoňovo A – voľno

 

VII.liga – 20.kolo: tab.7
MŠO Štúrovo C – TJ Mužla B 12:6, Simon 3,5, Demeter 3,5, Barus 2,5, Kostanko 2,5 – Bielokostolszký 2, Zuzula 2, Berecz 1, Árendás Fr.1
ŠK Vlkas B – TJ Mužla C 15:3, Slovák T. 4,5, Gašparík 4,5, Polák 2,5, Hrabkovský 2, Mészáros I.1,5 – Árendáš J.ml. 2, Árendáš J.st 1
Dr.Pribeta A – STK Zemné/KH Komoča B 13:5, Uzsák A.4,5, Káplocky 4,Habara 2,5, Kántor 2, – Takács 2,5, Nagy L.1,5 Jóba 1
Dr.Dvory n/Ž B – ŠK Radava A 9:9, Németh 3, Nagy 3, Galla 2, Porubský 1 – Melišek Mi.3,5, Podbehlý 3,5, Vozárik 1,5, Chudiváni 0,5
TTC N.Zámky F – OTJ Palárikovo A 16:2, Daráž 4,5, Rácek 4,5, Danczi 3,5, Šimunek 3,5 – Šimo S.R. 2
STO Svodín A – voľno

 

VIII.liga – 19.kolo: tab.8
STK Bardoňovo B – Dr.Dvory n/Ž C 12:6, Szabó J.3,5, Ivan 3,5, Žifčák 3, Lantai 1,5 Rácz 0,5 – Galla Mi.3, Vrbický 1, Bernath 1, Kovács 1
MŠO Štúrovo E – MŠO Štúrovo D 3:15, Szabó Fr.ml. 1,5, Lorincz B.0,5 , 1x WO – Matuška 4,5, Demeter 3,5, Mészáros K.3, Lórincz Z.3 1xWO
OSTK Radava A – Dr.Pribeta B 9:9, Vozárik Mi.4,5, Brezánsky 3,5, Felvidéky 1, – Čacho 2,5, Farkaš 2,5, Uzsák V.2, Herda J.ml. 2

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 19.kolo: tab.6

STK Strekov B – TTC N.Zámky E 8:10, Laczkó I.2,5, Popellár 2,5, Téglás 2, Laczkó B.1 – Petrák 4,5, Kopečný 4,5, Adamička 1

MŠO Štúrovo B – TJ Mužla A 17:1, Treindl 4,5, Tóth I.4,5, Hubač 4,5, Bahík 3,5 – Zuzula 1

Dr.Dvory n/Ž A – Lok.Bánov C 5:13, Haulík 2,5, Csongrády 1,5, Krivánek 0,5, Kaderábek R.0,5 – Miček 4, Pláček 4, Zajíček 3, Kucsara 1

Gymn.N.Zámky B – ŠK Tvrdošovce A 9:9, Álló 3,5, Kuruc 2,5, Kollár 2, Kopecký 1 – Borbély 4,5, Mészáros L.2,5, Lipták 2,

STK Bardoňovo A – ŠK Sokol Jasová A 8:10, Hajtman B. 3, Hitka V. 2, Zifčák P.2, Hajtman G.1 – Roman 4,5, Schreiner 3,5, Kečkéš 1,5, Ambrozai 0,5 STK Maňa A – voľno

VII.liga – 19.kolo: tab.7

ŠK Radava A – TTC N.Zámky F 9:9, Melišek Mi.3,5, Podbehlź 2, Vozárik Marek 2, Melišek Mi. 0,5 – Danczi 3,5, Demovič 2,5, Šimunek 2, Lovás 1

Dr.Pribeta A – Dr.Dvory n/Ž B 11:7, Uzsák A. 4,5, Kántor 2,5, Káploczky 2,5, Habara 1,5 – Pintér 2, Galla 2, Németh 2, Nagy M.1

TJ Mužla C – STK Zemné/KH Komoča B 4:14, Árendáš J.ml. 2,5, Hajtman M.1, Árendáš J,st . 0,5 – Kosík 4,5, Bombicz Cs.4,5, Adamovics 3, Nagy L. 1

TJ Mužla B – ŠK Vlkas B 4:14, Berecz 1, Árendáš Fr.1, Bielokostolský 1, Zuzula 1 – Slovák T.4,5, Mészáros 4, Gašparík 3,5, Polák K.1,5

STO Svodín A – MŠO Štúrovo C – Dohrávka 5.3.2019 OTJ Palárikovo A – voľno

VIII.liga – 18.kolo: tab.8

Dr.Dvory n/Ž C – Dr.Pribeta B 0:18, Herda J.ml. 4,5, Herda J.St. 4,5, Čacho 4,5, Lengyel 4,5

MŠO Štúrovo D – OSTK Radava A 11:7, Demeter 4,5, Matuska 4,5, Toth L.2 – Vozárik Mi. 1, Vozárik Ma. 1, Felvidéky 0,5, Brezánksy 0,5 , 5x WO

STK Bardoňovo B – MŠO Štúrovo E 11:7, Hajtman G.4,5, Žifčák P. 4, Szabó mJ. 1,5, Rácz 1,5, – Szabó Fr.ml 2,5, Balázs J.2, Szabó Fr.st 1,5, Balázs Milan 1

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 17.kolo: tab.6

STK Maňa A – MŠO Štúrovo B 8:10, Kiripolský M.4, Molda A. 3, Kiripolský F.1 – Treindl A.3,5, Bahík 2,5, Hubač 2,5, Olvecký 1,5

Dr.Dvory n/Ž A – TTC N.Zámky E 18:0, Csongrády 4,5, Németh F.4,5, Krivánek 4,5, Galla 4,5 Gymn.N.Zámky B – TJ Mužla A 9:9, Álló 3,5, Kuruc 2,5, Kollár 2, Kopecký 1 – Páldi 2,5, Racko 2,5, Kurdi 2, Kemény 2

STK Bardoňovo A – Lok.Bánov C 5:13, Hajtman B 2,5, Hajtman G.2,5 – Poláček 4,5, Zajíček 3,5, Kucsara 3, Mráz 2

ŠK Sokol Jasová A – ŠK Tvrdošovce A 5:13, Roman 3, Schreiner 1, Kečkéš 1 – Lipták M. 4,5, Borbély 3,5, Varga L. 2,5, Mészáros L.1,5 STK Strekov B – voľno

VII.liga – 17.kolo: tab.7

Dr.Pribeta A – OTJ Palárikovo A 15:3, Uzsák A.4,5, Kántor 3,5, Káploczky 3,5, Habara 3,5 – Mančík 2, Šimo S.R. 1

TJ Mužla C – TTC N.Zámky F 9:9, Árendáš J.ml. 4,5, Árendáš J.st 2,5, Hajtman M.1, Bota 1 – Kopečný 3,5, Adamička 3, Lovás 1,5, Nagy 1

TJ Mužla B – Dr.Dvory n/Ž B 13:5, Zuzula 4,5, Berecz L.3,5, Bielokostoldký 2,5 Árendáš Fr. 2,5 – Galla N.2, Kaderábek R.2, Nagy M.1

STO Svodín A – STK Zemné/KH Komoča B 2:16, Hinzellér 1, Rajčok 1 – Kosík 4,5, Adamovics 4,5, Bombicz Cs.4,5, Nagy L. 2,5

MŠO Štúrovo C – ŠK Vlkas B 8:10, Šimon 2,5, Tóth I.2,5, Barus 2, Kostanko 1 – Slovák T.4,5, Mészáros I. 4, Polák 1 ŠK Radava A – voľno

VIII.liga – 16.kolo: tab.8

Dr.Dvory n/Ž C – MŠO Štúrovo D 5:13?,Bernáth 1,5, Kovács R.1,5,Galla M. 1, Vrbický 1 – Matuška 4,5, Mészáros 4,5, Lorincz Z. 4

STK Bardoňovo B – Dr.Pribeta B 7:11, Žifčák P.4,5, Lantai 1,5, Szabó J.0,5, Rácz 0,5 – Herda J.ml. 3, Uzsák V.3, Lengyel 3, Čacho 2

MŠO Štúrovo E – STK Radava A 9:9, Szabó Fr.ml. 4,5, Balázs 2, Lorincz B.1,5, Szabó Fr.st 1 – Vozárik Mich. 3,5, Vozárik Mar.2,5, Felvidéky 2, Brezánsky 1,5

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 15.kolo: tab.6

Dr.Dvory n/Ž A – STK Strekov B 11:7, Haulík 4,5, Csongrády 3,5, Krivánek 1,5, Németh F.1,5 – Laczkó I.3, Laczkó B.2, Téglás 2

Gymn.N.Zámky B – STK Maňa A 4:14, Kollár 2, Álló 1, Kuruc 1 – Kiripolský M.4,5, Molda A. 4,5, Molda J.2,5, Kiripolský F.1,5

STK Bardoňovo A – TTC N.Zámky E 14:4, Hitka ma.4,5, Hitka V. 2,5, Hajtman G.2,5, Hajtman B.2, Zifčák P.0,5 – Kopcný 3, Demovič 1

ŠK Sokol Jasová A – TJ Mužla A 8:10, Roman 4,5, Schreiner 2,5, Kečkeš 1 – Racko 3,5, Páldi 2,5, Kemenyi 2, Kurdi 2 

ŠK Tvrdošovce A – Lok.Bánov C 7:11, Lipták 3, Borbély 2,5, Varga 1, Mészaros L.0,5 – Miček 3,ť, Zajíček 3, Poláček 2,5, Kucsara 2 

MŠO Štúrovo B – voľno

VII.liga – 15.kolo: tab.7

TJ Mužla C – ŠK Radava A 7:11, Hajtman M.2,5, Árendáš J.ml.1,5, Árendáš J.st. 1,5, Bota 1,5 – Melišek Mich.4, Podbehlý 4, Melišek Marc.3

TJ Mužla B – OTJ Palárikovo A 13:5, Zuzula 4,5, Árendáš F. 3,5, Bielokostolský 2,5, Suchovský 2,5 – Kleman 2, Hlavačka 1, Tomšík 1, Šimo S.R.1 

STO Svodín A – TTC N.Zámky F ( odložené)

MŠO Štúrovo C – Dr.Dvory n/Ž B 15:3, Demeter 4, Tóth I.4, Bars 3,5, Kostanko 3,5 – Kaderábek 1,5, Németh 1,5

ŠK Vlkas B – STK Zemné/KH Komoča B 16:2, Mészáros I.4,5, Gašparík 4,5, Polák 4,5, Slovák T.2,5 – Takács 1, Jóba I.1

Dr.Pribeta A – voľno

VIII.liga14.kolo: tab.8

Dr.Dvory n/Ž C – STK Bardoňovo B 7:11, Kovács 2, Bernáth 2, Galla M.1,5, Vrbický 1,5,  – Szabó J.4,5, Rácz 4,5, Ivan 2

MŠO Štúrovo D – MŠO Štúrovo E 14:4, Demeter 4,5, Matuska 4,5, Lorincz Z.3,5, Kiss 1,5 – SzaboFr.ml 2, Lorincz B.1, Repka 1

Dr.Pribeta B – OSTK Radava A 7:11, Čacho 3, Uzsák V.2, Herda J.st 1, Herda J.ml. 1 – Fridrich 4,5, Brezánsky 2,5, Felvidéky 2,5, Vozárik Mi. 1,5

História stolného tenisu v regióne Nových Zámkov v obrazoch

Ahojte všetci !

Pridávame do menu novú kategóriu História do r.1990 (História stolného tenisu v regióne Nových Zámkov v obrazoch )

História do r.1990/1

Väčšinu zverejnených fotografií zanechal Ladislav Hegedűs. Tie sa dostali k Emilovi Švajdovi a odtiaľ cez Jozefa Csermáka putovali k Ladislavovi Popellárovi. Zvyšok je od Štefana Izsáka zo Strekova. Ladislav Popellár ich oskenoval, zoradil a dopísal zoznam mien k fotkám. Pre web upravil Jozef Csermák.

Ak zistíte nezrovnalosť alebo príp. máte doma fotografiu, ktorú by sme mohli zverejniť v rámci tohto prehľadu kontaktujte nás prosím cez e-mailovú adresu: ostznz@gmail.com.

Za každú novú fotografiu veľmi pekne ďakujeme.