Výsledky , okresné súťaže

VI.liga – 5.kolo: tab.6

ŠK Sokol Jasová A – Lok.Bánov C 13:5,Roman 4,5, Schreiner 4,5, Kečkéš 2, Ambrózai 2 – Mráz 2,5, Šimunek J.2,5 STK Bardoňovo A – TJ Mužla A 6:12,Lantai 2, hajtman G.2, Zifčák 1, Hajtman B. 1 – Kemény 4,5, Páldi 3,5, Kurdi 2,5, Árendáš J. 1, Bota 0,5 Gymn.N.Zámky B – TTC N.Zámky E 5:13,Feješ 2, Kollár 1, Kopecký 1, Kuruc 1 – Daráž 4,5, Petrák 4,5, Kopečný 2,5, Rácek 1,5 Dr.Dvory n/Ž A – STK Maňa A 1:17,Haulík 1 – Kiripolský M.4,5, Molda A4,5, Molda J.4,5 Kiripolský F.3,5MŠOŠtúrovo B – STK Strekov B 14:4,Olvecký 4,5, Hubač 3,5, Bahík 3,5, Tóth 2,5 – Laczkó B.3, Popellár 1ŠK Tvrdošovce A – voľno

VII.liga – 5.kolo: tab.7

MŠO Štúrovo C – STKZemné/KH Komoča B 12:6,Simon 3,5, Barus 3, Kostanko 3, Demeter 2,5 – Takács 3,5, Bombicz T. 2,5STO Svodín A – Dr.Dvory n/Ž B 2:16,Csókás 1, Kurcz 1 – Pintér 4,5, Németh 4,5, Nagy 3,5, Galla 3,5 TJ Mužla B – TTC N.Zámky F 13:5,Bielokostolský 3,5, Berec 3,5, Árendáš Fr. 3, Zuzula 3 – Rácek 4,5, Lovás 0,5TJ Mužla C – OTJ Palárikovo A 13:5,Árendáš J.ml 4,5, Hajtman M.3,5, Árendáš j.st 3,5, Bota 1,5 – Tomšík 2, Šimo S.R. 1, Hlavačka 1, Mančík 1 Dr.Pribeta A – ŠK Radava A 15:3,Habara 4,5,Uzsák A.4,5 Kaplóczky 3,5, Kántor 2, Farkaš 1 – Jurík 2,5, Chudivánni 0,5 ŠK Vlkas B – voľno

VIII.liga4.kolo: tab.8

Dr.Dvory n/Ž C – STK Bardoňovo B 5:13,Kovács 2,5, Bernáth 1,5, Vrbický 1 – Címer 4, Szabó J. 3,5, Ivan 3, Rácz 2,5, MŠO Štúrovo D – MŠO Štúrovo E 14:4,Demeter 4,5, Matuska 3,5, Mészáros 3, Toth 3 – Szabó f.ml 2,5, Lórincz 1,5 Dr.Pribeta B – OSTK Radava A 11:7,Čacho 3, Lengyel 2,5, Annus 2,5, Herda J.ml. 2,5, Herda J.st 0,5 – Fridrich 4, Vozárik Marian 2, Brezánsky 1

Predohrávky a dohrávky

Dohravka : 7.liga 5 kolo c.z.674 MŠO Šturovo C – Zemne/Komoča B 27.10.2018 sob.o 9.30 hod

Predohravka : 8.liga 4.kolo c.z. 599 MŠO Šturovo D – MŠO Šturovo E ,27.10.2018 sob. o 17.00 h

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 4.kolo:STK Strekov B – Dr.Dvory n/Ž A 10:8,Laczkó B. 3,5, Laczkó I.3, Popellár 2, Téglás 1,5 – Pukanec 4,5, Kaderábek 1,5, Krivánek 1, Németh 1 STK Maňa A – Gymn.N.Zámky B 12:6,Kiripolský M. 4,5, Molda A.4, Kiripolský Fr.3,5, – Kopecký 2, Álló 1,5, Kurucc 1,5, Kollár 1, TTC N.Zámky E – STK Bardoňovo A 14:4,Gajdoš 4,5, Petrák 4,5, Kopečný 4,5, Nagy 0,5 – Hajtman G.1, Hajtman B.1, Hitka V.1, Zifčák P.1 TJ Mužla A – ŠK Sokol Jasová A 12:6,Kemény 3,5, Páldi 3, Kurdi 3, Rackó 2,5 – roman 4,5, Schrainer 1,5 Lok.Bánov C – ŠK Tvrdošovce A 8:10,Miček 4, Poláček 2, Kucsara 1, Šimunek J.1 – Lipták 3,5, Borbély 3,5, Mészáros 1,5, Varga 1,5 MŠOŠtúrovo B – voľno

tab.6.

VII.liga – 4.kolo:ŠK Radava A – TJ Mužla C 8:10,Vozárik Marek 3, Melišek 3, Jurík 2 – Bota 3,5, Árendáš J.st 3,5, Hajtman M. 1,5, Árendáš J. ml 1,5 OTJ Palárikovo A – TJ Mužla B 6:12, Tomšík 2,5, Šimo S.R. 2, Mančík 1,5 – Zuzula 4,5, Árendáš Fr. 4,5, Bielokostolsý 2, Berecz 1 TTC N.Zámky F – STO Svodín A 5:13, Adamička 3,5, Gróf 1, Danács 0,5 – Hinzellér 4,5, Csókás 3,5, Kurcz 2, Božek 1 Dr.Dvory n/Ž B – MŠO Štúrovo C 11:7, Kaderábek 4, Pintér 3,5, Németh 2,5, Galla 1 – Kostanko 2, Barus 2, Simon 1,5, Matuska 1,5 STKZemné/KH Komoča B – ŠK Vlkas B – 10:8,Kosik 3,5, Bombicz Cs.2,5, Takács 2, Adamovics 2 – Slovák M.4,5, Polák 2,5, Feješ 1 Dr.Pribeta A voľno

tab.7.

VIII.liga3.kolo:Dr.Pribeta B – Dr.Dvory n/Ž C 18:0,Herda J.ml. 4,5, Herda J.st. 4,5, Lengyel 4,5, Annuš 4,5 – OSTK Radava A – MŠO Štúrovo D 5:13,Vozárik Marian 1,5, Vozárik Michal 1,5, Felvidéky 1, Brezánsky 1 – Demeter 4,5, Tóth 4, Matuška 2,5, Lorincz Z. 2 MŠO Štúrovo E – STK Bardoňovo B – 3:15,

tab.8.

Výsledky 3.,4B a 5.liga juh

3.liga Tab.3

4.liga Tab.4

Levice B – Šurany 9:9, Gabaš 4, Páleník 3, Dudášik 2 – Bóla 3,5, Slovák 2,5, Filipovič a Botka 1,5

Štúrovo – Bánov B 5:13, Csernák 2,5. Molnár 1,5, Treindl 1 – Miček 4,5, Klučka 3,5, B. Šimunek 3, V. Šimunek 2

5.liga Juh Tab.5

Gymn. vjm N. Zámky – N. Zámky D 8:10,Gróf 3,5, Kollár 3, Fejes 1,5 – Lehotka 3, Csermák 2, Višňovská a Kopečný 1,5, w.o. 2

Strekov – N. Zámky C 8:10, Polák 3,5, B. Laczkó 2, Ižák 1,5, Tóth 1 – Ďurovič 4,5, Gajdoš st. 3,Uhríková 1,5, Petrák 1

Bešeňov – Šurany B 16:2,Rausch 4,5, Hurtoň 4, Gálik a Hajdú 3,5, Varga 0,5 – Slovák 2

Zemné/Komoča – Chotín 12:6,Kopečný 4,5, F. Nagy 3,5, D. Jóba 3, Kosik 1 – Sánta 2, Való a Szikonya 1,5, Banai Tóth 1

Extraliga, 2 liga,3.liga,4.liga B, 5.liga juh

extraliga:  N. Zámky – Malacky 1:6 (Filaga 1), N. Zámky – Dev. N. Ves 3:6 (Machalík 3) Tab.extraliga

2.liga  Tab.2.liga

Bory – Vlkas 8:6 Bardoň 3,5, Tuhý 2, Hlošek 1,5, Petráš 1 – Špleha 2,5, Piatrik 2, Candrák 0,5, w.o. 1

N. Mesto – N. Zámky B 5:9 Gunár 3,5, Miklovič 1, Šicko 0,5 – Barci 3,5, Kárás a Kozár 2, Šumský 1,5

Drietoma – N. Zámky B 9:5, Hrytsyienko a Hermann 3,5, Kováč 1, w.o. 1 – Barci a Šumský 1,5, Kárás a Kozár 1

3.liga Tab.3.liga

Bánov – Trnovec B 13:5, Regás a L. Mrkvica 4, Mikulec 3, Marc. Šimunek 2 – Jeţo 2,5, Gašpierik 1,5, Kukan a Jaroš 0,5

4.liga B Tab.4.liga

Močenok – Šurany 13:5,Gálik 4,5, Revay 3,5, Mart. Malík a Marián Malík 2,5 – Botka 3, Dzíbela a Bóla 1

Štúrovo – N. Baňa/Podl. B 4:14, Molnár, Csernák, Treindl a Palička 1 – Harmady, Kršiak a Repiský 4,5, Budinský 0,5

Bánov B – Levice B 11:7,Klučka a Miček 3,5, V. Šimunek a B. Šimunek 2 – Gabaš a Dudášik 2, Páleník a Škvarka 1,5

5.liga juh Tab.5.liga

Zemné/Komoča – Gymn. vjm N. Zámky 12:6, Kopečný 4,5, D. Jóba 3,5, Zifcsák a Kosik 1,5, Bombicz 1 – Fejes, Gróf a Vanek 2

Bešeňov – Chotín 10:8, Rausch a Hajdú 4, Varga 2 – Szikonya a Vojaček 2,5, Banai Tóth a Való 1,5

Šurany B – Strekov 3:15, Slovák 2, Augustín 1 – O. Popellár a Polák 4,5, Iţák 3,5, Tóth 2,5

Predohrané: N. Zámky C – N. Zámky D 13:5.

Výsledky okresu 3.kolo a 2.kolo

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 3.kolo:ŠK Tvrdošovce A – TJ Mužla A ,     ŠK Sokol Jasová A – TTC N.Zámky E 14:4,Schreiner 4,5Roman 4,5, Drozdík 2, Kečkéš 1,5, Ambrózai 1,5 – Kopečný 2, Lovás 1, Nagy 1 STK Bardoňovo A – STK Maňa A 6:12,Hajtman B.2,5, Zifčák P.2, Hajtman G. 1,5, – Kiripolský M.3,5, Molda A. 3, Kiripolský F.2,5, Zifčák Marek 2, Kajanovič 1 Gymn.N.Zámky B – STK Strekov B 12:6,Álló 4,5, Kollár 3, Fejes 2,5, Kuruc 2 – Laczkó I.2,5, Laczkó B. 2, Popellár 1,5, Dr.Dvory n/Ž A – MŠOŠtúrovo B 7:11,Haulík 2,5, Németh 2, Krivánek 1,5, Csongrády 1 – Olvecký 4, Tóth 3,5, Hubač 3,5, Lok.Bánov C – voľno

Tab.6.liga

VII.liga – 3.kolo:ŠK Vlkas B – Dr.Dvory n/Ž B 6:12,Gašparík 3,5, Polák 1,5, Feješ M.0,5, Slovák 0,5 – Németh 3, Pintér 3, Kaderábek 3, Galla 3 MŠO Štúrovo C – TTC N.Zámky F 13:5,Tóth I. 4,5, Barus 3,5, Kostanko 3,5, Demeter 1,5 – Kopečný 3, Nagy 1, Rácek 1 STO Svodín A – OTJ Palárikovo A 7:11,Kurcz 3,5, Božek 1,5, Csókás 1, Nagy I.1 – Šimo Sv.R. 4,5, Tomšík 3, Mančík 3, Hegedus 0,5 TJ Mužla B – ŠK Radava A 16:2,Árendáš Fr. 4,5, Bielokostolský 4,5, Zuzula 4,5, Berecz 2,5 – Chudiváni 1, Vozárik Marek 1 TJ Mužla C – Dr.Pribeta A 4:14,Árendáš J.st 1,5, Árendáš J.ml 1,5, Hajtman M.1 – Uzsák 4,5, Kántor 4,5, Kaploczky 3, Farkas 2 STKZemné/KH Komoča B – voľno

Tab.7.liga

VIII.liga2.kolo:Dr.Dvory n/Ž C – MŠO Štúrovo E 5:13,Németh 4,5, Nagy 0,5 – Szabó Fr. ml 3,5, Lorincz 3,5, Balázs 3, Szabó Fr. st 3 STK Bardoňovo B – OSTK Radava A 4:14,Zifčák 3,5, Rácz 0,5 – Fridrich 4,5, Brezánsky 3,5, Vozárik Michal 3, Vozárik Marian 2, Felvidéky 1 MŠO Štúrovo D – Dr.Pribeta B 11:7,Demeter 3,5, Matuska 3,5, Tóth L. 3, Mészáros K. 1 – Uzsák V. 2,5, Herda J.st 2, Annuš 1,5, Herda J.ml 1

Tab.8.liga

Výsledky okresu 2.kolo 6.-7.liga a 1.kolo 8.liga

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 2.kolo: MŠO Štúrovo B – Gymn.N.Zámky B ( preložené na 9.10.) STK Strekov B – STK Bardoňovo A 8:10, Popellár 3,5, Laczkó I.2,5, Laczkó B. 2 – Hajtman G.4,5, Hajtman B. 2,5, Zivčák 2, Lantai 1 STK Maňa A – ŠK Sokol Jasová A 16:2, Molda A.4,5, Molda J.3,5, Zifčák 3,5, Kiripolský M.2,5, Kiripolský F. 2 – Schreiner 2 TTC N.Zámky E – ŠK Tvrdošovce A 11:7, Daráž 4,5, Kopečný 2,5, Danczi 2, Rácek 2 – Borbély 3,5, Varga 3, Mészároš 1,5 TJ Mužla A – Lok.Bánov C 14:4, Kurdi 4,5, Zuzula 3,5, Bota 3,5, Árendáš J. ml. 2,5 – Šimunek J.2, Mráz 2 Dr.Dvory n/Ž A – voľno

tab.6.liga

VII.liga – 2.kolo: Dr.Pribeta A – TJ Mužla B 12:6, Uzsák 4,5, Habara 3,5, Káploczky 2,5, Farkas 1,5 – Zuzula 3, Berec 2, Árendáš Fr. 1 ŠK Radava A – STO Svodín A (dohrávka 11.10.), OTJ Palárikovo A – MŠO Štúrovo C 5:13, Tomšík 3, Mančík 2 – Matuška 3,5, Demeter 3,5, Tóth 3,5, Kostanko 2,5 TTC N.Zámky F – ŠK Vlkas B 1:17, Lovás 1 – Feješ M. 4,5, Slovák T. 4,5, Polák 4,5, Slovák M.3,5 Dr.Dvory n/Ž B – STK Zemné/KH Komoča B 8:10, Németh 3, Kaderábek 3, Galla 1, Nagy 1 – Kosík 3,5, Bombicz Cs.3,5, Adamovics 2,5, Jóba 0,5 TJ Mužla C – voľno

tab.7.liga

VIII.liga – 1.kolo: MŠO Štúrovo D – Dr.Dvory n/Ž C 15:3, Mészáros 4,5, Matuska 4,5, Tóth 4,5, Lorincz 1,5 – Nagy 1, Kovács 1, Bernáth 1 Dr.Pribeta B – STK Bardoňovo B 8:10, Herda J.ml. 2,5, Annus 2, Lengyel 2, Herda J. st. 1,5 – Zifčák P. 4,5, Hajtman G. 4,5, Szabo 1  OSTK Radava A – MŠO Štúrovo E  11:7, Vozárik Mich. 4,5, Vozárik Mar. 2,5, Brezánsky 2, Felvidéky 2 – Szabó Fr.ml 3,5, Lorincz B. 2,5, Baláž 1

tab.8.liga