Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 14.kolo: tab.6

TJ Mužla A – ŠK Tvrdošovce A 7:11, Kurdi 2, Páldi 2,Kemŕny 2, Racko 1 – Lipták 4,5, Brbély 4,5, Mészáros L. 1,5

TTC N.Zámky E – ŠK Sokol Jasová A 9:9, Gajdoš 3,5, Petrák 3,5, Demovič 1, Lovás 1 – Roman 4,5, Schreiner 2,5, Kečkeš 2

STK Maňa A – STK Bardoňovo A 14:4, Kiripolský M.4,5, Kiripolský F. 4,5, Molda J.3,5, Zifčák M.1,5 – Hitka V.2, Hitka M. 1, Zifčák P.1

STK Strekov B – Gymn.N.Zámky B 7:11, Laczkó B.3, Laczkó 2, Popellár 1, Ármai 1 – Álló 4,5, Kollár 3,5, Kopecký 1,5, Kuruc 1

MŠO Štúrovo B – Dr.Dvory n/Ž A 18:0, Olvecký 4,5, Bahík 4,5, Tóth I.4,5, Hubač 4,5 

Lok.Bánov C – voľno

VII.liga – 14.kolo: tab.7

Dr.Dvory n/Ž B – ŠK Vlkas B 5:13, Németh Fr.2, Kaderábek 2, Galla 1 – Mészáros I. 4,5, Slovák T.4,5, Gašparík 2,5, Polák K.1,5 

TTC N.Zámky F – MŠO Štúrovo C 2:16, Šimunek 1, Nagy 1 – Kostanko 4,5, Demeter 4,5, Barus 4,5, Matuška 2,5

OTJ Palárikovo A – STO Svodín A 15:3, Tomšík 4,5, Šimio S.R. 4, Mančík 3,5, Kleman 2, Šiška 1 – Himzeller L.1,5,Kurcz 1, Csókas 0,5 

ŠK Radava A – TJ Mužla B  preložené na 29.1.19

Dr.Pribeta A – TJ Mužla C 15:3, Kántor 4,5, Uzsák A. 4,5, Kápolozcky 1,5, Habara 1,5, Herda J.ml. 1 – Árendás J.ml. 2, Árendás J.st 2, Bota 1

STK Zemné/KH Komoča B – voľno

VIII.liga13.kolo: tab.8

Dr.Pribeta B – Dr.Dvory n/Ž C 18:0, Uzsák V. 4,5, Annus 4,5, Čacho 4, Herda J.ml. 3,5, Herda J.st 1,5 

OSTK Radava A – MŠO Štúrovo D 6:12, Jamriška 1,5, Felvidéky 1,5, Brezánsky 1,5, Chudiványi 1, Vozárik M.0,5 – Lorincz 4, Matuška 4, Meszaros K.4

MŠO Štúrovo E – STK Bardoňovo B 9:9, Szabó F.ml. 3,5, Balázs M. 2, Szabó F.st. 2, Lorincz 1,5 – Hajtman G.4,5, Zivčák 3,5, Szabo J. 1

Výsledky okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 13.kolo: tab.6

Gymn.N.Zámky B – MŠO Štúrovo B 3:15, Kollár 1, Kuruc 1, Álló 0,5, Feješ 0,5 – Tóth 4, Hubač 4, Bahík 3,5, Olvecký 3,5

STK Bardoňovo A – STK Strekov B 6:12, Hajtman B. 2, Hajtman G.2, Lantai 1, Zifčák 1 – Laczkó I.3,5, Laczkó B.2,5, Téglás 2,5, Popellár 2,5, Danczi V.1

ŠK Sokol Jasová A – STK Maňa A 2:16, Kečkéš 2 – Kiripolský Mich.3,5, Molda A. 3, Kiripolský F.2,5, Zifčák 2, 5xWO 

ŠK Tvrdošovce A – TTC N.Zámky E 10:8, Borbély 4,5, Lipták 2,5, Varga 1,5, Mészáros 1,5 – Gajdoš 3, Kopečný D.3, Petrák 2

Lok.Bánov C – TJ Mužla A 12:6, Poláček 3,5, Zajíček 3, Miček 2,5, Kucsara 2, Mráz 1 – Raczkó 2,5, Árendáš Fr.2, Árendáš J.st 1,5, Bota 1

Dr.Dvory n/Ž A – voľno

VII.liga – 13.kolo: tab.7

TJ Mužla B – Dr.Pribeta A 8:10, Zuzula 3,5, Berecz 3, Bielokostolský 1,5, Árendáš F.1 – Uzsák 4,5, Habara 3,5, Káplocky 2 

STO Svodín A – ŠK Radava A 6:12, Kurcz 3,5, Božek 1,5, Rajčok 1 – Melišek Mar.4,5, Melišek Mi.3,5, Podbehlý 3, Chudiványi 1

MŠO Štúrovo C – OTJ Palárikovo A 18:0, Demeter 4,5, Barus 4,5, Kostanko 4,5, Szabo Fr.ml 4,5

ŠK Vlkas B – TTC N.Zámky F 13:5, Slovák T.4,5, Polák 4,5, Gašparík 3,5, Mészároš I.2,5- Kopečný D.2, Gróf A.1

STK Zemné/KH Komoča B – Dr.Dvory n/Ž B 14:4, Adamovics 4, Kosík 3,5, Bombicz Cs.3,5, Nagy L.3 – Kaderábek R.3, Galla 0,5, Nagy M.0,5

TJ Mužla C – voľno

VIII.liga12.kolo: tab.8

Dr.Dvory n/Ž C – MŠO Štúrovo E 4:14, Galla 1, Vrbický 1 , Kovács 1, Bernáth 1 – Szabó Fr.ml 4,5, Szabó fr.st 4,5, Balázs M. 4,5, Balázs J.0,5 

STK Bardoňovo B – OSTK Radava A 3:15, Zivčák 3 – Fridrich 4,5, Felvidéky 3,5, Brezánsky 3,5 , Vozárik 3,5 

MŠO Štúrovo D – Dr.Pribeta B 11:7, Demeter 4,5, Matuška 4,5, Mészáros K.2 – Herda J.ml. 2,5, Čako 2, Annus 1, Farkas 1, Herda J.st 0,5 

Majstrovstvá okresu – výsledky

Dňa 5.1. a 6.1. sa v Nových Zámkoch konali Majstrovstvá Okresu kategórie muži ( Muži a ženy na súpiskách družstiev z oddielov okresu NZ všetkých líg. Hráči hrajúci v zahraničí, oddídený z klubu z okresu N.Zámky.)a kategórie muži “B”( hráči len okresných súťaží 6.,7. a 8.liga)

Majster okresu : Kopányi Tomáš (Kopings BTK)

5.1.2019, Počet štartujucich: 16.
Kategória muži dvojhra :                 Kategória muži štvorhra :
1. Kopányi Tomáš (Kopings BTK)         1. Kozár Milan, Šumský Tibor ( TTC NZ, TTC NZ)
2. Filaga Marcel(TTC Nové Zámky)     2. Ozorák Štefan, Kárás Andrej (TTC NZ,TTC NZ)
3. Ozorák Štefan (TTC Nové Zámky)   3. Kopányi Tomáš , Filaga Marcel (Kopings BTK , TTC NZ)
Špleha Tomáš (STK Vlkas )                        Špleha Tomáš, Kobolka Juraj (STK Vlkas, STK Gymn.NZ)

6.1.2019, Počet štartujúcich : 52.
Kategória muži “B” dvojhra :                        Kategória muži “B” štvorhra :
1. Miček Jozef (STO TJ Lok.Banov)     1. Treindl Ádám, Hubač Ľudovít (MŠO Štúrovo)
2. Borbely Tomáš (Bešeňov )                 2. Olvecký Gabriel, Bahík Ján (MŠO Štúrovo)
3. Treindl Ádám (MŠO Štúrovo)           3. Petrák Tibor, Gajdoš Richard (TTC N.Zámky)
Hubač Ľudovít (MŠO Štúrovo)                      Rácek Vladimír , Miček Jozef (TTC N.Zámky, STO Bánov)

 

Predohrávka, Dohrávka

zápas 7. ligy 11. kolo , ŠK Radava A – ŠK Vlkas B, na 13.12 (štvrtok) o 18:00, nakoľko v pôvodnom termíne 15.12. (sobota) bude v hracej miestnosti (kultúrny dom) usporiadaný vianočný koncert.

Odloženie zápasu 6.liga 11-kolo Dvory “ A “ – Bardoňovo  “ A „.Zápas sa odohra 22.12 .2018 o 17.00 hod.

 

Výsledky okresné súžťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 9.kolo: tab.

ŠK Sokol Jasová A – Gymn.N.Zámky B 9:9, Roman 4,5, Schreiner 2,5, Kečkéš 2 – Feješ 3,5, Alló 2,5, Kollár 2, Kuruc 1  

Dr.Dvory n/Ž A – ŠK Tvrdošovce A 10:8, Haulík 3, Kaderábek 3, Krivánek 2, Németh F.2 – Borbély 4,5, Lipták 2,5, Mészáros 0,5, Varga 0,5

MŠO Štúrovo B – Lok.Bánov C 18:0, Olvecký 4,5, Tóth I.4,5, Hunač 4,5, Bahík 4,5

STK Strekov B – TJ Mužla A 3:15, Laczkó 3, – Kurdi 4,5, Racko 3,5, Kemény 3,5, Páldi 3,5

STK Maňa ATTC N.Zámky E 17:1, Molda A.4,5, Molda J.4,5, Kiripolský 4,5, Zifčák 3,5 – Lovás 1

STK Bardoňovo A voľno

VII.liga – 9.kolo: tab.. 

TJ Mužla B – MŠO Štúrovo C 3:15, Zuzula 2, Árendáš Fr.1, – Tóth I. 4,5, Barus 3,5, Kostanko 3,5, Simon 3,5

TJ Mužla C – ŠK Vlkas B 4:14, Árendáš J.ml. 2,5, Hajtman M. 1, Árendáš J.st 0,5 – Slovák T. 4,5, Gašparík 4, Feješ M. 3, Polák K. 1,5 , Slovák M. 1

STK Zemné/KH Komoča B – Dr.Pribeta A 13:5, Bombicz Cs.4,5, Adamovics 4,5, Jóba I. 2, Bombicz T.1, Nagy L-1 – Káplocky 2,5, Kántor 2,5

ŠK Radava A – Dr.Dvory n/Ž B 3:15, Podbehlý 2, Melišek 1 – Nagy 4,5, Kaderábek 4,5 , Galla 3,5, Németh 2,5 – 

OTJ Palárikovo A – TTC N.Zámky F 12:6, Tomˇšík 3,5, Mančík 3,5, Kleman 3, Šimo S.R. 2 – Rácek 3,5, Lovás 2,5

STO Svodín A – voľno

VIII.liga 8.kolo: tab…

Dr.Dvory n/Ž C – Dr.Pribeta B 0:18,  – Herda J.ml. 4,5, Lengyel 4,5, Uzsák 4,5, Čacho 4,5 

MŠO Štúrovo D – OSTK Radava A 17:1, Demeter 4,5, Tóth L.4,5, Matuska 4,5, Mészáros 2,5 , Lórincz 1 –  Friedrych 1

STK Bardoňovo B – MŠO Štúrovo E 13:5, Hajtman G.4,5, Žifčák 4,5, Szabó J.2, Rácz 1, Ivan 1 – Szabó Fr.st 2,5,Szabó Fr.ml. 1,5, Balázs M.1

 

 

Výsledky , okresné súťaže

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 8.kolo:  tab.

TTC N.Zámky E  – STK Strekov B 13:5, Kopečný 3, Gajdoš 2,5, Petrák 1,5, Danács 1, 5xWO – Popellár 2, Laczkó I.2, Laczkó B.1

TJ Mužla A – MŠO Štúrovo B 3:15, Kurdi 2, Zuzula 1 – Tóth I. 4,5, Bahík 3,5, Olvecky 3,5, Hubač 3,5, 

Lok.Bánov C – Dr.Dvory n/Ž A 7:11, Miček 4,5, Šimunek 1,5, Kucsara 1 – Kaderábek 3,5, Németh 3,5, Csongrády 2, Krivánek 2

ŠK Tvrdošovce A – Gymn.N.Zámky B 11:7, Borbély 4,5, Lipták 3, Varga 2, Jávor 1,5 – Kollár 3, Álló 2,5, Kuruc 1,5

ŠK Sokol Jasová A  STK Bardoňovo A 12:6, Kečkeš 3,5, Schreiner 3,5, Roman 3,5, Ambrozai 1,5 – Hajtman G. 3, Zifčák 1, Hajtman B. 1, Szabó J. 1

STK Maňa A – voľno

VII.liga – 8.kolo:  tab..

TTC N.Zámky F – ŠK Radava A 12:6, Rácek 4,5, Danczi 3,5, Nagy 2,5, Adamička 1,5 – Melišek 3, Podbehlý 2, Jurík 1

Dr.Dvory n/Ž B – Dr.Pribeta A 10:8, Németh 3, Kaderábek 3, Nagy 2,5, Galla 1,5 – Uzsák 3,5, Habara 2,5, Kántor 1, Káploczky 1

STK Zemné/KH Komoča B – TJ Mužla C 13:5, Košík 4,5, Adamovics 4, Nagy L.2, Bombicz Cs.1,5, Halász 1 – Bota 2,5, Árendáš J.ml. 2, Hajtman M.0,5

ŠK Vlkas B – TJ Mužla B 15:3, Slovák T.4,5, Feješ 4, Slovák M.4, Polák 2,5 – Árendáš Fr. 1,5, Bielokostoský 1,5

MŠO Štúrovo C – STO Svodín A – dohrávka

OTJ Palárikovo A – voľno

VIII.liga – 7.kolo: tab…

MŠO Štúrovo E – Dr.Dvory n/Ž C 14:4, Szabó Fr.ml. 4,5, Lorincz 4,5, Szabó Fr,st 3,5, Balázs 1,5 – Nagy 2, Kovács 1, Bernáth 1

OSTK Radava A – STK Bardoňovo B 13:5, Fridrich 3,5, Vozárik Marian 3,5, Brezánsky 2,5, Felvidéky 2, Vozárik Michal 1,5 – Zivčák P. 3, Szabo J.1, Rácz 1

Dr.Pribeta B –  MŠO Štúrovo D 3:15, Annus 2, Čacho 1 – Mészáros K.4,5, Demeter 4,5, Tóth 3,5, Matuška 2,5

Extraliga, 2. 3. 4. a 5.liga

Tab.extraliga

Ružomberok – N. Zámky 6:2 (Filaga 2)

Nižná – N. Zámky 5:5 (Filaga a Ozorák 2, Machalík 1)

 Tab.2.liga

N. Zámky B – Bory 4:10, Barci 1, w.o. 3 – Bardoň 3,5, Hlošek a Mičjan 2,5, Tuhý 1,5

N. Zámky B – Vlkas 7:7,Šumský 2,5, Kozár 2, Barci 1,5, Kárás 1 – Špleha 3,5, Candrák 1,5, Piatrik a Očenáš 1

Tab.3.liga

Bánov – Čab 12:6,Regás a Marc. Šimunek 3,5, Mikulec 2, B. Šimunek 1, w.o. 2 – Gogora a Uhrák 2,5, Marko 1

Tab.4.liga B

N. Baňa/Podl. B – Šurany 15:3,Harmady, Kršiak a Repiský 4,5, Müllerová 1,5 – Buranský, Botka a Bóla 1

Bánov B – Rybník C 10:8,B. Šimunek 4, Klučka 3, V. Šimunek 2, Miček 1 – Páleník a Mikle 2,5, Potocký a Miko 1,5

Štúrovo – Pok. Komárno 5:13,Treindl 2, Molnár a Csernák 1,5 – Kadlicsek a Z. Rajko 4,5, Olláry 3, Kürthy 1

Tab.5.liga juh

Šurany B – Gymn. vjm N. Zámky 4:14,Slovák 2, Filipovič a Buranský 1 – Fejes a Gróf 4,5, Vanek 3,5, Kollár 1,5

N. Zámky C – Chotín 11:7,Ďurovič 4,5, Uhríková 3,5, Petrák 3 – Való 3, Vojaček a Banai Tóth 1,5, Szikonya 1

N. Zámky D – Zemné/Komoča 10:8,Csermák a Lehotka 3,5, Višňovská 2, Daráţ 1 – Kopečný 4,5, F. Nagy 2,5, D. Jóba 1

Bešeňov – Strekov 11:7,Rausch 4, Hurtoň 3, Gálik a Hajdú 2 – Polák 3,5, O. Popellár a Iţák 1,5, B. Laczkó 0,5