Výsledky okresu 2.kolo 6.-7.liga a 1.kolo 8.liga

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 2.kolo: MŠO Štúrovo B – Gymn.N.Zámky B ( preložené na 9.10.) STK Strekov B – STK Bardoňovo A 8:10, Popellár 3,5, Laczkó I.2,5, Laczkó B. 2 – Hajtman G.4,5, Hajtman B. 2,5, Zivčák 2, Lantai 1 STK Maňa A – ŠK Sokol Jasová A 16:2, Molda A.4,5, Molda J.3,5, Zifčák 3,5, Kiripolský M.2,5, Kiripolský F. 2 – Schreiner 2 TTC N.Zámky E – ŠK Tvrdošovce A 11:7, Daráž 4,5, Kopečný 2,5, Danczi 2, Rácek 2 – Borbély 3,5, Varga 3, Mészároš 1,5 TJ Mužla A – Lok.Bánov C 14:4, Kurdi 4,5, Zuzula 3,5, Bota 3,5, Árendáš J. ml. 2,5 – Šimunek J.2, Mráz 2 Dr.Dvory n/Ž A – voľno

tab.6.liga

VII.liga – 2.kolo: Dr.Pribeta A – TJ Mužla B 12:6, Uzsák 4,5, Habara 3,5, Káploczky 2,5, Farkas 1,5 – Zuzula 3, Berec 2, Árendáš Fr. 1 ŠK Radava A – STO Svodín A (dohrávka 11.10.), OTJ Palárikovo A – MŠO Štúrovo C 5:13, Tomšík 3, Mančík 2 – Matuška 3,5, Demeter 3,5, Tóth 3,5, Kostanko 2,5 TTC N.Zámky F – ŠK Vlkas B 1:17, Lovás 1 – Feješ M. 4,5, Slovák T. 4,5, Polák 4,5, Slovák M.3,5 Dr.Dvory n/Ž B – STK Zemné/KH Komoča B 8:10, Németh 3, Kaderábek 3, Galla 1, Nagy 1 – Kosík 3,5, Bombicz Cs.3,5, Adamovics 2,5, Jóba 0,5 TJ Mužla C – voľno

tab.7.liga

VIII.liga – 1.kolo: MŠO Štúrovo D – Dr.Dvory n/Ž C 15:3, Mészáros 4,5, Matuska 4,5, Tóth 4,5, Lorincz 1,5 – Nagy 1, Kovács 1, Bernáth 1 Dr.Pribeta B – STK Bardoňovo B 8:10, Herda J.ml. 2,5, Annus 2, Lengyel 2, Herda J. st. 1,5 – Zifčák P. 4,5, Hajtman G. 4,5, Szabo 1  OSTK Radava A – MŠO Štúrovo E  11:7, Vozárik Mich. 4,5, Vozárik Mar. 2,5, Brezánsky 2, Felvidéky 2 – Szabó Fr.ml 3,5, Lorincz B. 2,5, Baláž 1

tab.8.liga

Predohrávka 2.kolo, dohrávka

predohrávka : zápas č.592,  Družstv.Dvory n/Ž  C – MŠO Štúrovo E  sa odohrá  5.10.2018 o 18.00 hod.

dohrávka : zápas č.657,  ŠK Radava A-STO Svodín A  11.10.2018 o 18.00 hod.

dohrávka : zápas č. 332, MŠO Štúrovo B – Gymnázium N.Z. B 9.10.2018 o 17:00 hod

 

 

 

Majstrovstvá okresu N.Zámky – mládež

V sobotu 28.4.2018 sme usporiadali v hale TTC Interspead N.Zámky majstrovstvá okresu mládeže .

Turnaja sa zúčastnilo 29 hráčov troch kategóriách.

Umiestnenia na prvých troch miestach sú nasledovne:

Najmladšie žiactvo : 1. Kopečný Daniel, 2. Ivanič Ján, 3. Vojtech Kaňák, Petrík Silvester ( všetci TTC N.Zámky )

Mladšie žiactvo : 1. France Roman, 2.Kopečný Daniel, 3.Adamička Dominik ( všetci TTC N.Zámky) 3. Nagy Tomáš ( STK Gymnázium N.Zámky)

Staršie žiactvo : 1. France Roman 2.Adamička Dominik, 3.Lovás Dominik ( všetci TTC N.Zámky) 3. Szabó František (MŠO Štúrovo)