Extraliga, 2 liga,3.liga,4.liga B, 5.liga juh

extraliga:  N. Zámky – Malacky 1:6 (Filaga 1), N. Zámky – Dev. N. Ves 3:6 (Machalík 3) Tab.extraliga

2.liga  Tab.2.liga

Bory – Vlkas 8:6 Bardoň 3,5, Tuhý 2, Hlošek 1,5, Petráš 1 – Špleha 2,5, Piatrik 2, Candrák 0,5, w.o. 1

N. Mesto – N. Zámky B 5:9 Gunár 3,5, Miklovič 1, Šicko 0,5 – Barci 3,5, Kárás a Kozár 2, Šumský 1,5

Drietoma – N. Zámky B 9:5, Hrytsyienko a Hermann 3,5, Kováč 1, w.o. 1 – Barci a Šumský 1,5, Kárás a Kozár 1

3.liga Tab.3.liga

Bánov – Trnovec B 13:5, Regás a L. Mrkvica 4, Mikulec 3, Marc. Šimunek 2 – Jeţo 2,5, Gašpierik 1,5, Kukan a Jaroš 0,5

4.liga B Tab.4.liga

Močenok – Šurany 13:5,Gálik 4,5, Revay 3,5, Mart. Malík a Marián Malík 2,5 – Botka 3, Dzíbela a Bóla 1

Štúrovo – N. Baňa/Podl. B 4:14, Molnár, Csernák, Treindl a Palička 1 – Harmady, Kršiak a Repiský 4,5, Budinský 0,5

Bánov B – Levice B 11:7,Klučka a Miček 3,5, V. Šimunek a B. Šimunek 2 – Gabaš a Dudášik 2, Páleník a Škvarka 1,5

5.liga juh Tab.5.liga

Zemné/Komoča – Gymn. vjm N. Zámky 12:6, Kopečný 4,5, D. Jóba 3,5, Zifcsák a Kosik 1,5, Bombicz 1 – Fejes, Gróf a Vanek 2

Bešeňov – Chotín 10:8, Rausch a Hajdú 4, Varga 2 – Szikonya a Vojaček 2,5, Banai Tóth a Való 1,5

Šurany B – Strekov 3:15, Slovák 2, Augustín 1 – O. Popellár a Polák 4,5, Iţák 3,5, Tóth 2,5

Predohrané: N. Zámky C – N. Zámky D 13:5.

Výsledky okresu 3.kolo a 2.kolo

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 3.kolo:ŠK Tvrdošovce A – TJ Mužla A ,     ŠK Sokol Jasová A – TTC N.Zámky E 14:4,Schreiner 4,5Roman 4,5, Drozdík 2, Kečkéš 1,5, Ambrózai 1,5 – Kopečný 2, Lovás 1, Nagy 1 STK Bardoňovo A – STK Maňa A 6:12,Hajtman B.2,5, Zifčák P.2, Hajtman G. 1,5, – Kiripolský M.3,5, Molda A. 3, Kiripolský F.2,5, Zifčák Marek 2, Kajanovič 1 Gymn.N.Zámky B – STK Strekov B 12:6,Álló 4,5, Kollár 3, Fejes 2,5, Kuruc 2 – Laczkó I.2,5, Laczkó B. 2, Popellár 1,5, Dr.Dvory n/Ž A – MŠOŠtúrovo B 7:11,Haulík 2,5, Németh 2, Krivánek 1,5, Csongrády 1 – Olvecký 4, Tóth 3,5, Hubač 3,5, Lok.Bánov C – voľno

Tab.6.liga

VII.liga – 3.kolo:ŠK Vlkas B – Dr.Dvory n/Ž B 6:12,Gašparík 3,5, Polák 1,5, Feješ M.0,5, Slovák 0,5 – Németh 3, Pintér 3, Kaderábek 3, Galla 3 MŠO Štúrovo C – TTC N.Zámky F 13:5,Tóth I. 4,5, Barus 3,5, Kostanko 3,5, Demeter 1,5 – Kopečný 3, Nagy 1, Rácek 1 STO Svodín A – OTJ Palárikovo A 7:11,Kurcz 3,5, Božek 1,5, Csókás 1, Nagy I.1 – Šimo Sv.R. 4,5, Tomšík 3, Mančík 3, Hegedus 0,5 TJ Mužla B – ŠK Radava A 16:2,Árendáš Fr. 4,5, Bielokostolský 4,5, Zuzula 4,5, Berecz 2,5 – Chudiváni 1, Vozárik Marek 1 TJ Mužla C – Dr.Pribeta A 4:14,Árendáš J.st 1,5, Árendáš J.ml 1,5, Hajtman M.1 – Uzsák 4,5, Kántor 4,5, Kaploczky 3, Farkas 2 STKZemné/KH Komoča B – voľno

Tab.7.liga

VIII.liga2.kolo:Dr.Dvory n/Ž C – MŠO Štúrovo E 5:13,Németh 4,5, Nagy 0,5 – Szabó Fr. ml 3,5, Lorincz 3,5, Balázs 3, Szabó Fr. st 3 STK Bardoňovo B – OSTK Radava A 4:14,Zifčák 3,5, Rácz 0,5 – Fridrich 4,5, Brezánsky 3,5, Vozárik Michal 3, Vozárik Marian 2, Felvidéky 1 MŠO Štúrovo D – Dr.Pribeta B 11:7,Demeter 3,5, Matuska 3,5, Tóth L. 3, Mészáros K. 1 – Uzsák V. 2,5, Herda J.st 2, Annuš 1,5, Herda J.ml 1

Tab.8.liga

Výsledky okresu 2.kolo 6.-7.liga a 1.kolo 8.liga

MO v stolnom tenise družstiev.

VI.liga – 2.kolo: MŠO Štúrovo B – Gymn.N.Zámky B ( preložené na 9.10.) STK Strekov B – STK Bardoňovo A 8:10, Popellár 3,5, Laczkó I.2,5, Laczkó B. 2 – Hajtman G.4,5, Hajtman B. 2,5, Zivčák 2, Lantai 1 STK Maňa A – ŠK Sokol Jasová A 16:2, Molda A.4,5, Molda J.3,5, Zifčák 3,5, Kiripolský M.2,5, Kiripolský F. 2 – Schreiner 2 TTC N.Zámky E – ŠK Tvrdošovce A 11:7, Daráž 4,5, Kopečný 2,5, Danczi 2, Rácek 2 – Borbély 3,5, Varga 3, Mészároš 1,5 TJ Mužla A – Lok.Bánov C 14:4, Kurdi 4,5, Zuzula 3,5, Bota 3,5, Árendáš J. ml. 2,5 – Šimunek J.2, Mráz 2 Dr.Dvory n/Ž A – voľno

tab.6.liga

VII.liga – 2.kolo: Dr.Pribeta A – TJ Mužla B 12:6, Uzsák 4,5, Habara 3,5, Káploczky 2,5, Farkas 1,5 – Zuzula 3, Berec 2, Árendáš Fr. 1 ŠK Radava A – STO Svodín A (dohrávka 11.10.), OTJ Palárikovo A – MŠO Štúrovo C 5:13, Tomšík 3, Mančík 2 – Matuška 3,5, Demeter 3,5, Tóth 3,5, Kostanko 2,5 TTC N.Zámky F – ŠK Vlkas B 1:17, Lovás 1 – Feješ M. 4,5, Slovák T. 4,5, Polák 4,5, Slovák M.3,5 Dr.Dvory n/Ž B – STK Zemné/KH Komoča B 8:10, Németh 3, Kaderábek 3, Galla 1, Nagy 1 – Kosík 3,5, Bombicz Cs.3,5, Adamovics 2,5, Jóba 0,5 TJ Mužla C – voľno

tab.7.liga

VIII.liga – 1.kolo: MŠO Štúrovo D – Dr.Dvory n/Ž C 15:3, Mészáros 4,5, Matuska 4,5, Tóth 4,5, Lorincz 1,5 – Nagy 1, Kovács 1, Bernáth 1 Dr.Pribeta B – STK Bardoňovo B 8:10, Herda J.ml. 2,5, Annus 2, Lengyel 2, Herda J. st. 1,5 – Zifčák P. 4,5, Hajtman G. 4,5, Szabo 1  OSTK Radava A – MŠO Štúrovo E  11:7, Vozárik Mich. 4,5, Vozárik Mar. 2,5, Brezánsky 2, Felvidéky 2 – Szabó Fr.ml 3,5, Lorincz B. 2,5, Baláž 1

tab.8.liga

Predohrávka 2.kolo, dohrávka

predohrávka : zápas č.592,  Družstv.Dvory n/Ž  C – MŠO Štúrovo E  sa odohrá  5.10.2018 o 18.00 hod.

dohrávka : zápas č.657,  ŠK Radava A-STO Svodín A  11.10.2018 o 18.00 hod.

dohrávka : zápas č. 332, MŠO Štúrovo B – Gymnázium N.Z. B 9.10.2018 o 17:00 hod